کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حضور سهراب مرادی در مسابقه گزینشی المپیک

23 آبان 1398 ساعت 18:40

سهراب مرادی برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک همراه با تیم ملی وزنه‌برداری راهی ترکیه می‌شود.


به گزارش بلاغ مسابقات وزنه‌برداری بین‌المللی نعیم سلیمان اوغلو که از مسابقات گزینشی المپیک محسوب می‌شود، در روز‌های 24 تا 26 آبان‌ ماه در غازی انتپ ترکیه برگزار می‌شود.
تیم‌های ملی وزنه‌برداری بانوان و مردان کشورمان با 5 ورزشکار برای حضور در این رقابت‌ها امروز راهی ترکیه شدند؛ سهراب مرادی، وزنه‌بردار اصفهانی نیز در بین نفرات اعزامی قرار دارد.
مرادی در دسته 109 کیلوگرم مردان با رقیبان خود به رقابت می‌پردازد تا امتیازات لازم برای حضور در المپیک را به دست بیاورد؛ مسابقات این دسته روز یک‌شنبه 26 آبان و از ساعت 15 شروع خواهد شد.
این وزنه‌بردار اصفهانی دارنده مدال طلای المپیک 2016 است که بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت دوباره دست به وزنه شده و امیدوار است در المپیک 2020 توکیو نیز حاضر شود؛ مرادی در مسابقات وزنه‌برداری گزینشی المپیک در سوئیس موفق به ثبت صحیح حرکات یک‌ضرب و دوضرب و ثبت وزنه مجموع شد و با مجموع 200 کیلوگرم، این مرحله از گزینشی المپیک را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 406919

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/406919/حضور-سهراب-مرادی-مسابقه-گزینشی-المپیک

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com