تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
کد مطلب : ۴۰۶۸۲۰
باشگاه ماشین‌سازی به رای صادر سرمربی این تیم اعتراض کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور احکام خود برای بازی ماشین‌سازی با پرسپولیس را صادر کرد که طی آن سرمربی ماشین‌سازی به یک جلسه محرومیت تعلیقی محروم شد.
باشگاه ماشین‌سازی طی نامه‌ای به این رای اعتراض کرده است که به شرح زیر است:
روند مسابقه حاکی از این است که بعد از اعلام پنالتی که مورد اعتراض کادر فنی ماشین‌سازی بود‌؛ تماشاگران به صورت هماهنگ الفاظی را به شخص رسول خطیبی نسبت دادند که باعث شد، سرمربی ماشین‌سازی با دست زدن به طرف مقابل عکس‌العمل نشان بدهد. اما تماشاگران بعد از این اتفاق با تغییر الفاظ خود اقدام به شدیدترین توهین‌ها به عزیزان و خانواده رسول خطیبی کردند که بازتاب بسیار منفی هم در فضای فوتبال به همراه داشت.
باشگاه ماشین‌سازی نسبت اینکه به کار بردن غیراخلاقی‌ترین شعارها توسط 5 هزار نفر فقط 30 میلیون تومان جریمه داشته ولی دست زدن سرمربی تیم ما 10 میلیون تومان و یک جلسه محرومیت تعلیقی داشته‌، معترض است، چرا که حتی در یک نگاه می‌توان متوجه شد که هیچ تناسبی بین واقعیت موضوع و رای صادره دیده نمی‌شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما