کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

«سور ربّانی» با نوای صابر خراسانی در فرهنگسرای انقلاب اسلامی

22 آبان 1398 ساعت 8:50

جشن شاعرانه «سور ربّانی» در در هفته وحدت و ایام میلاد پیامبر رحمت و مهربانی با حضور شاعران برجسته در فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.


به گزارش بلاغ در این آیین که چهارشنبه ۲۲ آبان ماه از ساعت ۱۶ در محل این فرهنگسرا برگزار می‌شود، صابر خراسانی به شعرخوانی می‌پردازد و دیگر شاعران آیینی برجسته کشور همچون احمدبابایی، قاسم صرافان، میلاد عرفان پور، محمدرضا طهماسبی، محمدحسین نجفی و بشری صاحبی به شعرخوانی می‌پردازند.
علی اکبر فرهنگیان اجرای این نشست را برعهده دارد. اجرای سرود دانش آموزی بخش دیگری از این جشن شاعرانه است. صادق آتشی دو ترانه با عنوان «وحدت» و «بهارعاشقی» را اجرا می‌کند. شاعر این دو ترانه خود اوست، آهنگسازی و تنظیم ترانه «بهار عاشقی» را‌هادی کولیوند انجام داده و آهنگسازی و تنظیم ترانه وحدت را آتشی، خود عهده دار بوده است.
این نشست با حضور عموم مردم درسالن فجر فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۵۵۴۰۸۶۵۸ تماس بگیرند.
فرهنگسرای انقلاب اسلامی دربزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 406789

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/406789/سور-رب-انی-نوای-صابر-خراسانی-فرهنگسرای-انقلاب-اسلامی

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com