تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
کد مطلب : ۴۰۶۶۷۵
فرماندار رامسر گفت: طی هفت ماه امسال ۴میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان حاصل از عوارض دریافتی قانون مالیات بر ارزش افزوده درمسیر توسعه و و عمران شهرستان قرار گرفت.
۰
plusresetminus
4.3 میلیارد تومان مالیات در مسیر توسعه رامسر قرار گرفت
محمد آزاد در گفت و گو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: سهم عوارض ۷ ماهه سال ۹۸ برای شهرداری رامسر ۲ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان، شهرداری کتالم و سادات شهر یک میلیارد و ۳۱۰میلیون تومان و دهیاری ها نیز ۷۷۰ میلیون تومان بوده است.

وی بیان کرد: سازمان امورمالیاتی کشور در راستای اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی، وظیفه وصول مالیات و واریز آن به حساب خزانه کل بعنوان در آمدهای تعیین شده بودجه سالانه جهت هزینه های جاری کشور از جمله انجام پروژه های عمرانی رادارد.

آزاد تصریح کرد: در این راستا در جهت تحقق اهداف توسعه اداره امورمالیاتی شهرستان توانسته با توجه به کمبود امکانات و نیروی انسانی گام های بسیارخوبی بردارد.

فرماندار رامسر در پایان گفت: در طی ۷ ماه سالجاری مبلغ ۸۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال مالیات مستقیم و در اجرای مواد ۳۸و ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده در سال ۹۸ علاوه بر وصول مالیات بر ارزش افزوده مبلغ ۸۷ میلیارد و ۱۳۰ هزار ریال به حساب های خزانه کل کشور واریز کند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما