در روز دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نورسلطان، نمایندگان کشتی آزاد ایران در چهار وزن دوم به میدان رفته اند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،رقابت های چهار وزن دوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز در سالن باریس نورسلطان قزاقستان آغاز شده است که نمایندگان کشورمان در اوزان 70، 74، 92 و 125 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته اند.
نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 70 کیلوگرم که 30 نفر حضور دارند یونس امامی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر اریگلنت پریزرینی از آلبانی را شکست داد. وی در دور دوم به مصاف الامان دوگدوربیک اووو از قرقیزستان خواهد رفت.
در وزن 74 کیلوگرم رضا افضلی در دور نخست به مصاف گندری گارزون کشتی گیر کهنه کار و حریف سابق مهدی تقوی و دارنده مدال های نقره و برنز جهان از کوبا رفت که با نمایشی ضعیف و ناامیدکننده با نتیجه 5 بر 2 شکست خورد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد. 
فرانکلین گومز دارنده مدال نقره جهان از پورتوریکو و عبدالرحمن اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان، جردن باروز قهرمان جهان و المپیک از آمریکا و زائوربک سیداکوف قهرمان جهان از روسیه در گروه افضلی حضور دارند. در این وزن 39 کشتی گیر شرکت کرده اند.
در وزن 92 کیلوگرم که 18 نفر حضور دارند علیرضا کریمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده کشتی بین سان از چین و روبایف از مولداوی می رود. کشتی‌گیران ترکیه، روسیه و بلاروس در گروه کریمی قرار دارند. جی دن کاکس قهرمان جهان از آمریکا در گروه کریمی حضور ندارد و تا دیدار فینال با وی برخورد نخواهد کرد.
در وزن 125 کیلوگرم یداله محبی در دور نخست با نتیجه 6 بر یک از سد خودربولگا دورجخاند از مغولستان گذشت. وی در دور بعد به مصاف نیکولاس گویازدوفسکی دارنده 2 مدال برنز 2017 و 2018 جهان از آمریکا خواهد رفت. خوگائف را از روسیه و گنو پتریاشویلی، قهرمان جهان و نفر سوم المپیک از گرجستان در گروه محبی قرار دارند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين