نام‌نویسی در سامانه «سماح» همچنان ادامه دارد

ثبت‌نام بیش از ۱۷ هزار مازندرانی برای پیاده‌روی اربعین حسینی

تاریخ انتشارشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
کد مطلب : ۴۰۳۲۹۳
جانشین کمیته اعزام ستاد اربعین حسینی مازندران گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر مازندرانی از اول شهریور تاکنون در سامانه سماح برای پیاده‌روی اربعین حسینی نام نویسی کردند.
۰
plusresetminus
ثبت‌نام بیش از ۱۷ هزار مازندرانی برای پیاده‌روی اربعین حسینی
مصطفی جعفری در گفت و گو با  خبرنگار بلاغ، با بیان اینکه نام نویسی زائران اربعین از یکم شهریور در سامانه سماح به آدرس samah.haj.ir در حال انجام است، اظهار کرد: ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر مازندرانی از اول شهریور تاکنون در سامانه سماح نام نویسی کردند.

وی افزود: براساس تفاهم نام جمهوری اسلامی ایران با عراق هموطنان ایرانی از ۱۹ شهریور مصادف با دهم محرم تا ۷ آبان مصادف ۳۰ صفر می‌توانند بدون روادید به شرط نام نویسی در سامانه سماح و داشتن گذرنامه با اعتبار ۶ ماه در پیاده روی بزرگ اربعین حسینی در کشور عراق حضور پیدا کنند.

جانشین کمیته اعزام ستاد اربعین حسینی مازندران با بیان اینکه سامانه سماح قابلیت ثبت نام گروهی را دارد، گفت: با توجه به ماهیت سفر اربعین زائران تشرف خود را همراه با یک سرگروه آشنا به کشور عراق برنامه ریزی کنند.

این مسئول افزود: زائران برای ثبت‌نام لزومی به مراجعه حضوری به دفاتر زیارتی ندارند.

جعفری گفت: افرادی که دسترسی به اینترنت و برای ثبت‌نام به دفاتر مراجعه کند ۲۵۰ هزار ریال به‌صورت الکترونیک و از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سامانه سماح برای  دریافت خدمات بیمه و چاپ کارت شناسایی باید پرداخت کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما