تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۴۰۲۹۵۱
بعد از گذشت بیش از دو هفته از استعفای سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، تاکنون فردی برای انتصاب این سمت از سوی وزارت صمت و استانداری پیشنهاد نشده است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری حدود دو هفته پیش از سمت خود استعفا داد.(جزئیات)
بعد از گذشت دو هفته از استعفای سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، تاکنون فردی برای انتصاب در این سمت از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و استانداری چهارمحال و بختیاری پیشنهاد نشده است و محمدکاظم منزوی هم‌چنان به عنوان نماینده این سازمان در جلسات حضور دارد.
محمدکاظم منزوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حاشیه جلسه شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت، گفت: از سمت خود استعفا داده‌ام اما تا زمانی که فرد جدیدی برای تصدی این پست معرفی نشود، هم‌چنان در محل کار حضور دارم.
گفتنی است در سال گذشته یکی از معاونان این سازمان با حکم مقام قضایی بازداشت شد و رئیس وقت هم مدت کوتاهی پس از این اتفاق از مسؤولیت خود استعفا کرد و از دی ماه 97 تاکنون تکلیف این نهاد مهم مشخص نشده است.
مدت‌هاست گمانه‌زنی‌های سیاسی برای سکان‌داری سازمان صمت در بیکارترین استان کشور شدت گرفته است، این در حالیست که وضعیت صنایع و کارگاه‌های تولیدی ما مطلوب نیست، بسیاری از صنایع در حال حاضر راکد یا نیمه‌تعطیل هستند و این استان رتبه اول بیکاری را در کشور دارد.
به‌نظر می‌رسد انتخاب یک مدیر توانمند و متخصص، به دور از دخالت نمایندگان و جناح‌های سیاسی برای تصدی سازمان صمت در چهارمحال و بختیاری تنها راه نجات این استان از وضعیت فعلی بیکاری است؛ اما تجربه نشان می‌دهد که در دستگاه‌هایی مانند اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حتی با تغییر مدیران، حرکت رو به جلوی موردانتظار محقق نشده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵