تاریخ انتشارپنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
کد مطلب : ۴۰۱۶۶۲
همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله‌الحسین(ع)، اجرای نذر 500 پارک‌بازی کودکان در روستاهای آسیب‌دیده از سیل و محروم کشور آغاز شد.
۰
plusresetminus
جانبازان و هنرمندان، 500 بوستان ‌بازی کودکان در مناطق محروم و سیل‌زده ساختند
 
مکی یازع، دبیر جشنواره‌های خودجوش دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس گفت: با همت همگانی خیرین، هنرمندان، جانبازان و دیگر اقشار مردم، طرح نصب حداقل 500 پارک‌بازی کودکانه در ایام سوگواری محرم و صفر، در مناطق سیل‌زده آغاز و با گسترش به مناطق دیگر از جمله سیستان و بلوچستان، کرمان و... تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در اجرای این طرح، روند ایجاد نشاط سالم در روحیه این کودکان با رویکرد به سنت‌های مرسوم منطقه، مدنظر قرارگرفته شده تا در کنار نذرهای مرسوم با توجه به ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، مردم خیّر ایران بتوانند در این نذر و امر خیر با ظاهری متفاوت نیز شرکت نمایند.

مکی یازع ادامه داد: تاکنون بودجه مورد نیاز حدود 100 دستگاه پارک‌بازی با مساعدت همه این عزیزان تأمین شده و در اولین مرحله این طرح، 50 دستگاه از این نوع پارک‌ها با کفپوش و سیستم روشنایی مناسب، تا آخر هفته آینده در روستاهای دو شهر شادگان و سوسنگرد نصب و در اختیار بچه‌های این روستاها قرار خواهد گرفت.
وی گفت: بسیاری از چهره‌های مشهور و مردمی در اجرای این طرح، مشارکت فعال خواهند داشت.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما