تاریخ انتشاريکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۴۰۱۲۸۷
دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان گفت: این جشنواره امروز در چهاردهمین دوره‌اش به یک بلوغ و ثبات کامل رسیده و بخش بین‌الملل آن هم به سمت و سوی چند جشنواره مطرح دنیا در حال پیشروی است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،فاتح بادپروا در حاشیه برگزاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در گفت‌وگو با خبرنگار  اظهار کرد: جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان با تلاش تمام هنرمندان و مسوولان و گروه‌های تئاتر داخلی و خارجی از دیروز در مریوان به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است.
وی اذعان داشت: بیش از 15 خبرنگار از مرکز استان و 8 تا 9 نفر از سردبیران شبکه‌های داخلی و خارجی این رویداد بزرگ را پوشش می‌دهند.
بادپروا عنوان کرد: حضور تورهای مختلف گردشگری در این دوره از جشنواره با هدف توسعه گردشگری به عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف جشنواره مدنظر قرار گرفته است.
دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان اذعان کرد: با توجه به نگاهی که در این دوره برای بهره‌گیری از ظرفیت این جشنواره در راستای توسعه صنعت گردشگری در این شهرستان صورت گرفته سعی کرده‌ایم در انتخاب گروه‌های منتخب با دقت و حساسیت بیشتری اقدام شود و کیفیت را ملاک اصلی قرار داده‌ایم.
بادپروا اذعان داشت: چندین اجرا در قالب چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی در سایر شهرستان‌های استان خواهیم داشت.
وی گفت: اطلاع‌رسانی لازم در همین راستا از دو ماه قبل در سطح استان انجام شده و در سطح شهرستان‌ها گروه‌ها اجرای عمومی داشته‌اند.
وی افزود: استقبال مردم از اجراهای عمومی هم در سطح بسیار عالی بوده و امیدواریم این روند را تا پایان جشنواره همچون سال‌های قبل شاهد باشیم.
دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان گفت: این جشنواره امروز در چهاردهمین دوره‌اش به یک بلوغ و ثبات کامل رسیده و بخش بین‌الملل آن هم به سمت و سوی چند جشنواره مطرح دنیا در حال پیشروی است.
 بادپروا اظهار کرد: تخصص‌گرایی و کیفیت بالا برای بانیان برگزارکننده این دوره از جشنواره بسیار مهم است.
وی عنوان کرد: یکی از اتفاقات بسیار مهمی که در چهاردهمین گام جشنواره تئاتر خیابانی مریوان شاهد هستیم این است که بر اساس اعلام مرکز هنرهای نمایشی کشور، خروجی تمامی جشنواره‌های تئاتر خیابانی سراسر کشور به جای ارسال به جشنواره فجر، به جشنواره تئاتر خیابانی مریوان ارسال می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما