تاریخ انتشاريکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
کد مطلب : ۴۰۱۲۳۹
معاون فرماندار شهرستان رامسر گفت: طی هفته دولت ۵۵ پروژه به ارزش اعتباری بیش از ۲۵ میلیارد تومان در شهرستان رامسر به بهره‌برداری می‌رسد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،علی لاریجانی در افتتاح اولین پروژه هفته دولت که پروژه آسفالت روستای سفید‌تمشک شهرستان رامسر بود یاد و خاطره شهدای دولت، شهیدان رجایی و باهنر را گرامی‌ داشت و اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر  اقدامات بزرگی با هدف محرومیت‌زدایی در سطح کشور انجام دادند که مدیران ما باید ادامه دهنده راه آنها بوده و با شناسایی نقاط ضعف و قوت برای  پیشرفت و آبادانی کشور تلاش کنند.
معاون عمرانی فرماندار شهرستان رامسر از دهیار و شورای این روستا تشکر کرد و افزود: همانند پروژه‌های انجام شده، در این روستا آسفالت نیز یکی از اقدامات موثری است که پروژه آسفالت با اعتبار۸۳۰ میلیون تومان اولین پروژه هفته دولت بوده که به بهره‌برداری رسید.
وی با اشاره به اینکه در هفته دولت رامسر شاهد افتتاح پروژه‌های بسیاری خواهد بود، اظهار کرد: این پروژه‌ها بیش از ۵۵ پروژه و به ارزش اعتباری بیش از ۲۵ میلیارد تومان می‌باشد که بیشتر شامل پروژه‌های عمرانی می‌شوند.
وی با تاکید بر اینکه همه پروژه‌ها نیاز اصلی شهروندان است که تلاش داریم تا مردم با شرایط بهتری زندگی کنند، خاطر‌نشان کرد: جشن غدیر، برپایی نمایشگاه‌ها و همچنین برگزاری کشتی گیله‌مردی در شهرستان بخشی از برنامه‌های شهرستانی است و امیدواریم بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری را برای شهروندان انجام دهیم.
حراتی با بیان اینکه هفته دولت یادآور رشادت‌ها و تلاش‌های دو شهید اسوه رجایی و باهنر می‌باشد، این هفته را گرامی‌داشت و گفت: همه ما به عنوان خادم مردم هستیم تا بتوانیم کارهایی برای رفاه حال مردم انجام دهیم.
گفتنی است، بهره‌برداری از پروژه آسفالت روستای سفید‌تمشک به مساحت هزار و 50 متر بوده و هر متر آسفالت با قطر ۶ سانتی متری ۶۲ هزار تومان با خط‌کشی به‌طول ۳۴۵۰ متر و همچنین آینه‌کاری محدب سرپیچ‌ها به تعداد سه عدد و همچنین تابلو راهنمایی رانندگی ۶ عدد بوده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما