تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۴۰۰۵۱۱
استاندار تهران در جلسه ستاد اربعین استان تهران، گفت: تلاش فرمانداران استان معطوف به بهره گیری از ظرفیت خیرین موکب دار باشد و البته شهرداران استان باید با هماهنگی فرمانداران در شهر نجف مستقر شوند.
۰
plusresetminusبه گزارش بلاغ،انوشیروان محسنی بندپی استاندار کشور در سومین جلسه ستاد اربعین استان تهران، اظهار داشت: اربعین به نوعی نماد و هویت مذهبی  ایرانیان محسوب می شود و همه باید در این مراسم باشکوه مشارکت کنیم.
وی افزود: فرمانداران استان تهران  نسبت  به تهیه  لیست  اقلام مورد نیاز ستاد در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنند.
استاندار تهران تصریح کرد: شهرداری تهران از اقداماتی که می تواند در خصوص تأمین نیروی انسانی و سایر امکانات در شهر نجف انجام دهد گزارشی جامع و شفاف ارائه کند.
وی بیان کرد: آن دسته از دستگاه‌های استانی که علاوه بر شهر نجف در شهرهای دیگری در عراق را تقبل کرده‌اند، نباید سطح ارائه خدمات تنزل پیدا کند.
استاندار تهران تصریح کرد: تلاش فرمانداران استان معطوف به بهره گیری از ظرفیت خیرین موکب دار باشد و البته شهرداران استان باید با هماهنگی فرمانداران در شهر نجف مستقر شوند.
وی یاداور شد: آب بسته بندی و بهداشتی باید به میزان کافی در اختیار زائرین در شهر نجف قرار گیرد.
بندپی اظهار داشت: لایروبی کانال در خیابان کرار در شهر نجف الزامی است و باید تدبیر لازم در این خصوص صورت گیرد.
وی افزود: در خصوص راهپیمایی جاماندگان اربعین در شهرستان ری تمامی  فعالیت های شهرداری منطقه 20 معطوف به تامین سرویس های بهداشتی سیار و رفع مشکل پارکینگ در ری باشد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما