تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۴۰۰۰۹۱
مدیر انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: فروشگاه مرکز برای مدتی به علت برخی تغییرات فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده بود اما مجددا فعالیت خود را از سر گرفت.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،نورالله جعفری مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با اعلام خبر بازگشایی فروشگاه این مرکز گفت: فروشگاه مرکز برای مدتی به علت برخی تغییرات فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده بود اما از روز سه‌شنبه بیست و دوم مرداد مجددا فعالیت خود را از سر گرفته است.
وی با اشاره به منابعی که در این فروشگاه ارائه‌شده اظهار داشت: در این فروشگاه بیش از ۱۱۰ عنوان کتاب در حوزه‌های مختلف و تخصصی دفاع مقدس که همگی توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشرشده‌اند ارائه می‌شود که شامل کتاب‌های نبردی، اطلس، تاریخ شفاهی، حوزه‌های اجتماعی، ترجمه و کتابچه‌ها و نقشه‌های دوران دفاع مقدس است.
جعفری درباره زمان کار فروشگاه گفت: این فروشگاه که واقع در خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، مجتمع ناشران فخر رازی، پلاک ۵۳ است همه‌روزه از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۸ به‌جز جمعه‌ها به روی علاقه‌مندان باز است و خدمات خود را ارائه می‌دهد.
وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند این آثار را با تخفیف ۲۰ درصدی از فروشگاه خریداری کنند.
مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس درعین‌حال گفت: علاوه بر خرید حضوری، مخاطبان کتاب‌ها و آثار مرکز می‌توانند از طریق وب‌سایت مرکز به آدرس http://shop.hdrdc.ir/ سفارش‌های خود را ثبت و با پرداخت الکترونیکی کتاب موردنظر را خریداری کنند و یا به‌صورت تلفنی با شماره ۰۲۱ - ۶۶۴۸۱۵۳۲ تماس بگیرند و کتاب مورد نظر را سفارش دهند. این آثار از طریق پست یا سامانه‌های حمل‌ و نقل دیگر برای آنان به تمام نقاط کشور ارسال خواهد شد. البته اگر میزان کتاب‌های خریداری‌شده بیش از ۳۰۰ هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود.
برپایی برنامه‌های جشن امضا و میزگردهای تخصصی در فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس
وی از اجرای دو برنامه خاص در فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس خبر داد و توضیح داد: در آینده با برپایی برنامه‌های جشن امضا و میزگردهای تخصصی سعی داریم تا با حضور نویسندگان در فروشگاه، مخاطبان به‌صورت نزدیک با آنان صحبت کنند و از طرفی در مورد موضوع خاصی از دفاع مقدس که در چندین کتاب در رابطه با آن صحبت شده، به بحث و بررسی بپردازند.
جعفری ضمن بیان اینکه فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس تخصصی است و در حال حاضر تنها آثار این مرکز را ارائه می‌کند، گفت: بنا داریم در آینده آثار دفاع مقدسی برخی از انتشارات دیگر نیز در فروشگاه ارائه کنیم تا نیاز مخاطبان در مراجعه به فروشگاه رفع شود.
نمایندگی انتشارات مرکز در ۱۰ استان
وی با اشاره به اینکه قرار است در ۱۰ استان دیگر نمایندگی ایجاد شود، تصریح کرد: با توجه به تصمیماتی که گرفته‌شده در ۱۰ استان نمایندگی مرکز را خواهیم داشت و کتب خود را در آنجا به مخاطبان عرضه خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: علاقه‌مندانی که درخواست نمایندگی انتشارات مرکز را دارند می‌توانند با تماس با ما از طریق سایت و یا تلفن ارائه‌شده، درخواست دهند و ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.
مدیریت انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع در ادامه خاطرنشان کرد: تمام آثار مرکز که تاکنون رونمایی شده‌اند تا آبان ماه در فروشگاه مرکز در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره هفته دفاع مقدس اظهار داشت: به مناسب هفته دفاع مقدس از چندین عنوان از آثار تازه منتشرشده رونمایی خواهیم کرد. علاوه بر این در تهران و برخی شهرستان‌ها غرفه‌هایی را مستقر خواهیم کرد.
جعفری در خاتمه از حضور انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در تمامی نمایشگاه‌های استانی که قرار است در نیمه دوم سال برگزار شود، خبر داد و گفت: سعی خواهیم کرد در همه نمایشگاه‌های استانی شرکت کرده و آثار خود را در این استان‌ها با تخفیفات مناسب ارائه کنیم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين