مدیرعامل اتحادیه شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت مازندران

عضویت 3 میلیون مازندرانی در شرکت‌های سهام عدالت/ دولت به سهام عدالت معتقد نیست

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
کد مطلب : ۴۰۰۰۰۴
مدیرعامل اتحادیه شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت مازندران از عضویت حدود 3 میلیون نفر از مازندران در شرکت‌های سهام عدالت خبر داد و گفت: دولت فعلی به سهام عدالت معتقد نیست.
۰
plusresetminus
عضویت 3 میلیون مازندرانی در شرکت‌های سهام عدالت/ دولت به سهام عدالت معتقد نیست
عبدالرضا آقابزرگ‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: در شهرستان‌های فریدونکنار و بابلسر ۱۷۰ هزار نفر به عنوان سهام‌دار سهام عدالت هستند که البته از این تعداد ۱۴۶ هزار نفر ثبت شده و حدود ۲۴ هزار نفر به دلیل نقص در پرونده یا موارد دیگر از سهام‌داری خارج شدند.
 
وی با اشاره به اینکه تمامی افرادی که ساکن روستاهای فریدونکنار و بابلسر هستند سهام‌دار هستند خاطرنشان کرد: دولت فعلی به سهام عدالت معتقد نیست و از زمان آغاز به‌کار دولت یازدهم تاکنون یک نفر هم به لیست ثبت‌نام شدگان اضافه نشدند.

مدیرعامل شرکت سهام عدالت شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار تصریح کرد: طی برنامه اعلام شده از سوی کانون سرمایه‌گذاری سهام عدالت کشور در سازمان خصوصی‌سازی به احتمال زیاد چهار میلیون و ۶۰۰ هزار نفر به لیست سهام‌داران سهام عدالت در کل کشور اضافه می‌شوند که در صورت ابلاغ و دادن سهمیه به مازندران برای ثبت‌نام جاماندگان از سهام عدالت اطلاع‌رسانی می‌شود.

عضو هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مازندران با بیان اینکه شهروندانی که شماره شبای خود را برای دریافت سهام عدالت هنوز ارسال نکردند هرچه سریعتر این کار را انجام دهند، یادآور شد: شهروندان می‌توانند برای ارسال شماره شبا حساب بانکی خود به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

مدیرعامل اتحادیه شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت مازندران گفت: در استان مازندران دو میلیون و ۹۰۰ هزار نفر به عنوان سهام‌دار سهام عدالت هستند که جاماندگان از این سهام در مازندران اغلب از شهرنشین‌ها هستند.

آقابزرگ‌نژاد خاطرنشان کرد: سود سهام عدالت به صورت سالانه یک‌بار و در پایان سال برای سهام‌داران واریز می‌شود و افرادی که تاکنون این سودها را دریافت نکردند به‌زودی برای آن‌ها واریز می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين