تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
کد مطلب : ۳۹۷۰۱۴
دادستان انتظامی قضات گفت: «قضات فاسد» به سرعت تعلیق، محاکمه، اخراج و به مردم معرفی می‌شوند تا عموم مردم بدانند که نظام در سلامت کامل به سر می‌برد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام محمد موحدی آزاد در گفت‌وگو با تسنیم، درباره اقدامات این دادستانی برای مقابله با فساد در سطح قضات، از تشکیل کمیسیون رسیدگی به صلاحیت در فرجه قانونی خبر داد و افزود: اگر پرونده مستلزم درخواست تعلیق از قضاوت باشد، انجام می‌شود.
وی با بیان این‌که دادگاه صلاحیت و تجدیدنظرصلاحیت در مهلت قانونی و بدون وقفه تشکیل می‌شود، گفت: مراحل تنفیذ رای دادگاه توسط رئیس قوه و دستور اجرا که مورد اهتمام ایشان است سریعاً انجام می‌شود تا افرادی که شایستگی ماندن در قوه را ندارند زودتر از تشکیلات جدا شوند.
موحدی آزاد درباره ایراد برخی از حقوقدانان در رابطه با معرفی قضات متخلف به مردم گفت: مردم باید متوجه شوند که نظام در سلامت کامل است و افراد ناسالم را نمی‌پذیرد؛ اگر اینها ابلاغ و اعلام نشود مردم نمی‌دانند که با فساد مبارزه می‌شود.
دادستان انتظامی قضات با بیان این‌که فساد بسیار کم است اظهار داشت: وقتی برخورد می‌شود ما سعی می‌کنیم اعلام کنیم که تا جای ممکن مردم در جریان باشند و اطمینان پیدا کنند که نظام با فساد مقابله می‌کند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما