تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
کد مطلب : ۳۹۶۱۱۰
رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به سفرهای تابستانی، مسافران از اتراق در نقاط غیرایمن و پرخطر پرهیز کرده و در حاشیه ایمن جاده‌ها و با رعایت فاصله مناسب مستقر شوند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت جاده‌های مازندران اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: از روز گذشته شاهد افزایش با ورودی در محورهای مازندران بودیم که برای فردا روز پُرترافیکی در محورهای مازندران به‌ویژه هراز و کندوان خواهیم داشت.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت تا ساعت 24 فردا از محور هراز، افزود: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت نیز همچنان از محور کندوان ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه فردا محور کندوان یک‌طرفه خواهد شد، تصریح کرد: همچنین بحث اعمال محدودیت‌های یک‌طرفه به‌صورت مقطعی در محور کندوان نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با تأکید بر پرهیز از ارتکاب رانندگان به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: با توجه به سفرهای تابستانی، مسافران از اتراق در نقاط غیرایمن و پرخطر پرهیز کرده و در حاشیه ایمن جاده‌ها و با رعایت فاصله مناسب مستقر شوند و مراقب کودکان باشند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين