تاریخ انتشاريکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
کد مطلب : ۳۹۳۵۲۲
مدیر کل فرودگاه های استان مازندران از تعطیلی یک ماهه پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه رامسر خبر داد.
۱
plusresetminus
سعداله وطن خواه در گفت و گو با خبرنگار بلاغ، گفت: شرکت هواپیمایی آسمان پروازهای تهران رامسر، تهران را از یکم الی ۳۰ تیر ماه در فرودگاه رامسر لغو کرد.

وی افزود: علت لغو یک ماهه پروازهای تهران رامسر، تهران هواپیمای ای تی آر در فرودگاه رامسر اورهال نمودن این هواپیما (چک و بررسی) آن بوده است.

مدیرکل فرودگاه های مازندران تصریح کرد: پیشنهاد میشود با توجه به خریداری شدن تعدادی هواپیمای ای تی آر توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران این هواپیماها در اختیار هواپیمایی آسمان بصورت تملیک یا اجاره قرار گیرد تا کمبود پروازها جبران و مسیر پروازها افزایش یابد.

وطن خواه گفت: برقراری پروازهای مشهد، اصفهان، اهواز و ‌.. در فرودگاه رامسر در جلسه مدیران فرودگاهی کشور در تهران بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.

گفتنی است پس از رفع موانع پروازی پروازهای مشهد اصفهان اهواز در فرودگاه رامسر لغو گردیده و با توجه به توریستی بودن و موقعیت گردشگری شهرستان رامسر زیر ساخت های پروازی و فرودگاهی باید تقویت شود.

به گفته مدیر کل فرودگاه های مازندران رفع موانع پروازی و بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر نیازمند تخریب ۸۰ منزل مسکونی در باغ ملی و اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی برای مجتمع فدک است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما