کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پژمان‌فر: سلطانی‌فر پاسخگوی عدم رعایت شأن و کرامت بانوان در ورزشگاه‌ها باشد

26 خرداد 1398 ساعت 12:10

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: متأسفانه در سالن‌های ورزشی اتفاقات ناگواری در زمینه عدم رعایت شأن و کرامت بانوان و خانواده‌ها می‌‌افتد و وزارت ورزش باید تدابیر لازم را در این باره اتخاذ کند.


به گزارش بلاغ،حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار   درباره طرح سوالش از وزیر ورزش و جوانان با موضوع عدم رعایت شان و کرامت زنان در وزارت ورزش گفت: متأسفانه در سالن‌های ورزشی اتفاقات ناگواری در خصوص عدم رعایت شان و جایگاه بانوان صورت می‌پذیرد و اشکالات آن کاملاً مشخص است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این‌که اشکالات و ایرادات در باشگاه‌های ورزشی خصوصی به مراتب بیشتر از باشگاه‌های ورزشی زیر مجموعه وزارت ورزش و جوانان است، افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده است که به دنبال آن هستیم تا راهکاری را برای کاهش این مشکلات در نظر بگیریم و بر همین اساس مجلس هم به آنها کمک خواهد کرد.

پژمانفر خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های مختلفی در کشور وجود دارد که می‌تواند ایرادات موجود در باشگاه‌های ورزشی را به منظور رعایت شان و کرامت زنان مرتفع کند و معضلات در این بخش را کاهش دهد و با سوال ملی از وزیر ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس می‌کوشم دغدغه‌های خانواده‌ها را در این بخش کاهش دهم.

وی در پایان گفت: باید وزارت ورزش و جوانان تدبیر لازم را برای کاهش نگرانی بانوان و خانواده‌ها در ورزشگاه‌های ویژه زنان اتخاذ کند.


کد مطلب: 392222

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/392222/پژمان-فر-سلطانی-فر-پاسخگوی-عدم-رعایت-شأن-کرامت-بانوان-ورزشگاه-ها-باشد

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com