تاریخ انتشارجمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
کد مطلب : ۳۸۹۶۶۷
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: مدیران به‌دنبال تشریفات نباشند و اگر دنبال تشریفات هستند نباید مسئولیت می‌پذیرفتند و مسئول باید در جهت خدمت به مردم باشد.
۰
plusresetminus
مدیران به‌دنبال تشریفات نباشند/ روز قدس یادآور مظلومیت مردم فلسطین است
به گزارش بلاغ،آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه آخرین جمعه ماه رمضان اظهار کرد: اسرائیل قبل از جنگ جهانی اول وجود نداشت و یکی از اهداف این جنگ متلاشی کردن دولت بزرگ عثمانی بود که بی‌کفایتی از خود نشان داد و همین زمینه‌ساز تشکیل حکومت غاصب اسرائیل شد.

وی افزود: به مرور زمان مسلمانان فلسطینی از خانه و وطن خود  رانده، آواره و به اردن، سوریه و لبنان پناهنده شدند و یهودیان از سایر کشورها به آنجا آمدند.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر به نقشه دشمنان و تشکیل گروه‌های تکفیری همچون داعش اشاره و تصریح کرد:دشمنان، داعش را به وجود آوردند تا مسلمانان را به جان هم بی‌اندازند و اسرائیل نفس راحتی بکشد.

معلمی خاطرنشان کرد: روز قدس، یادگار امام راحل و روز اعلام برائت از متجاوزین، یادآور مظلومیت مردم فلسطین اعلام حمایت از مظلومان است و با هوشیاری ملت‌های متعهد و مسلمان اهل مقاومت به‌زودی پیروزی به دست می‌آید و دشمن ناکام می‌ماند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود: امام راحل، وارث با تعهد و مسؤولیت‌پذیر رسول خدا بود و در این راه برای خود شأن و حیثیتی قائل نبود و این عمل برگرفته از فرهنگ قرآنی است.

وی خاطرنشان کرد: امام با تحمل چندسال رنج و ملامت دوستان، پیروزی انقلاب اسلامی را به مردم هدیه داد و شایستگی و لیاقت خود را برای رهبری به نمایش گذاشت.

معلمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، امانتی در دست نسل آینده است، افزود: سزاوار است هرسال در ایام ارتحال امام، وصیت‌نامه ایشان با خطی خوش و خوانا چاپ شود و در اختیار مردم قرار گیرد تا با خواندن آن حقوق خود را از مسئولان مطالبه کنند.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر افزود: مدیران به‌دنبال تشریفات نباشند و اگر دنبال تشریفات هستند نباید مسئولیت می‌پذیرفتند و مسئول باید در جهت خدمت به مردم باشد.

وی در پایان به نقشه دشمنان انقلاب اسلامی در ایجاد یاس و نا‌امیدی در قشر جوان تاکید کرد: دشمن به دنبال ناامید کردن جوانان و دانشگاهیان است، می‌خواهد کشور را معیوب نشان دهد و خرابی‌ها را برعهده نظام بگذارد اما بصیرت، آگاهی و حضور پرشور ملت در روز جهانی قدس آن را نقش بر آب کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما