کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پُست پُرکنایه بازیگر زن جنجالی

19 ارديبهشت 1398 ساعت 10:21

الهام چرخنده، پست زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد.


به گزارش بلاغ،الهام چرخنده در اینستاگرامش نوشت:خدایا؛ اوایل این موهبت الهی ت بودم که ذره ذره آبروی سالها با نامت زندگی کردن رو لگن لگن ازم میگرفتن.. دوست و دشمن رحم نمیکرد.‌ همه تیر میزدند و خنجر از پشت .. مدام تکرار میکردم کظم غیظ شما را و طلب صبر و سکوت میکردم. حتی زنی از زنان حرفه م در پستی نوشته بود ؛ امان از کسانی که چادر سر میکنند و بهایش را خوب میگیرند و به جیب میزنند و تهش یک یا علی میگویند و غیره .. وقتی این متن ایشان را همون زمان خوندم جیگرم میسوخت که حتی ایشون هم مرا قضاوت کرده و من هیچ کس رو ندارم که حمایتی کند و تذکر.‌ همه همچون حالا در سکوت تعیین شده درون گروهی بودن . و عده یی پشت واژه شک و عده یی هم شوک بودند.!

امشب پروردگارا عاجزانه به واسطه نام مولایمان علی علیه السلام قسمت میدم .‌ از قضاوت گناه همان همکار بگذر!! که در جامعه شیعه هیچ کس به سهم خودش راضی نیست که به هیچ زن مسلمان صفت فحشا داده شود  راستش تا امروز و امشب سحر هرگز به ایشون و حواشی و قضایایش فکرم نکرده بودم که مبادا دچار قضاوت شوم تا اینکه مناجات نامه همسرم را خواندم . که چه تلخ و عمیق برای جامعه شیعه و خصوصا ناموس شیعه بر مبنای خطبه های مولایمان در این عصر نوشته بودند .. سهم تک تک ماست که فقط و فقط به دور از حزب های سیاسی برای شیعه و برپایی پرچم امام عصر عجل الله بایستیم و حق آن است که بندگی کنیم و پشت تمام شیعیان علی رگ غیرت بگذاریم...

امیر مؤمنان علی علیه‌السلام فرمودند: «ضَعْ أَمْرَ أَخِیکَ عَلَى أَحْسَنِهِ حَتَّى یَأْتِیَکَ مَا یَغْلِبُکَ مِنْهُ وَ لَا تَظُنَّنَّ بِکَلِمَةٍ خَرَجَتْ مِنْ أَخِیکَ سُوءاً وَ أَنْتَ تَجِدُ لَهَا فِی الْخَیْرِ مَحْمِلًا؛ .

اعمال برادر (یا خواهر) مسلمانت را بر نیکوترین وجه ممکن حمل کن تا دلیلی بر خلاف آن قائم شود و هرگز نسبت به سخنی که راجع به برادر مسلمانت می‌شنوی گمان بد مبر.» (کافی/ج2/ص362)

پی نوشت در این نوشته اشاره به فردی خاص نشده .. چه در جهت حمایت چه تخریب .. فقط اشاره یی شد به کامنت های برخی از کاربران برای افرادی که به راحتی در مملکت شیعه تهمت فحشاء میزنند روزی برما روزی بر دیگری .. و اشاره یی شد بر مسلک مولا علی علیه السلام . . .


کد مطلب: 386152

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/386152/پ-ست-پ-رکنایه-بازیگر-زن-جنجالی

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com