تاریخ انتشاريکشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۸
کد مطلب : ۳۸۳۹۲۴
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دولت و مسئولین باید وام های مصوب و در نظر گرفته را زودتر واگذار کنند تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همت گروهای جهادی در بازسازی منازل و روستا ها کمک کنند.آنچه که در این گونه حوادث مهم است، همدلی و همیاری مردم است که می تواند مشکلات را حل و گرفتاری ها را رفع کند.
۰
plusresetminus
دولت تسهیلات مصوب برای بازسازی منازل آسیب‌دیدگان سیل را زودتر بپردازد/ نیروهای مسلح تا آخرین لحظه کنار مردم هستند
به گزارش بلاغ، سرلشکر عزیز جعفری عصر روز گذشته به منظور بازدید از مناطق سیل زده مازندران وارد استان شد و در حاشیه بازدید از روستای رکن کلای شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه استان های گلستان و مازندران از استان های شهید پرور و مومن ایران است و خدمتشان در جنگ و دفاع مقدس زبانزد خاص و عام بوده، گفت: در ماجرای سیل اخیر شاهد هستیم که خسارتی به مردم وارد شد اما نکته حائز اهمیت این است که آحاد مردم به ویژه گروه های جهادی بسیج و نهادهای انقلابی، وظیفه اصلی خود دانستند که در اولین فرصت به کمک همنوعان خود در مناطق سیل زده گلستان و مازندران بشتابند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر این مطلب که در استان مازندران گروه های جهادی بومی استان با خونگرمی و همدلی به کمک سیل زدگان آمدند، افزود: در این مناطق مشکل تخلیه آب وجود ندارد و بعد از چند روز آب های سطحی مانده از سیلاب فروکش کرد.

سرلشکر جعفری گروه های جهادی که برای امداد رسانی به مردم سیل زده مازندران آمدند را قابل توجه دانست و با اعلام این مطلب که بیشتر خسارت مثل تخریب منازل، داخلی است و ظاهر شهر تا حدود زیادی به وضع اول برگشته است ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر این خانه ها بازسازی شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر ضرورت جبران خسارت ها در اسرع وقت، از دولت و مسئولین خواست، وام هایی که برای بازسازی مناطق آسیب دیده در نظر گرفته شد را زودتر به مردم واگذار کنند تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در بازسازی منازل و روستاها کمک کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سیل گلستان اشاره کرد و گفت: در گلستان و شهر های گمیشان و بندرترکمن جاده ای که بخاطر انتقال سیل قطع شده بود با تلاش شبانه روزی، پل روی آن امشب نصب و فردا تردد به گمیشان برقرار می گردد.

وی افزود: خروجی آب منطقه هم با سرعت بیشتر تا 2 یا سه روز آینده تخلیه می شود که البته بخاطر حجم ورودی آن، زمان را طولانی می کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدردانی از مردم صبور و مومن سیل زده که در این چند روز سختی ها را تحمل کردند، اضافه کرد: نهادهای سازندگی و نهادهایی مثل بسیج و سپاه ، ارتش و گروه های جهادی که وظیفه امداد رسانی دارند با کمک خود مردم تا آخرین لحظه همراه هم باشند و در باز سازی و نظافت شهر موثر واقع شوند.

وی در پایان یادآور شد: آنچه که در این گونه حوادث مهم است، همدلی و همیاری مردم است که می تواند مشکلات را حل و گرفتاری ها را رفع کند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
در وین پیروزی را به شکست تبدیل نکنید!؟
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
تولید در کشورمان نیازمند غبارروبی است
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحلیل‌های غلط‌انداز صهیونیستی فریب‌مان ندهد
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲