فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه مطرح کرد

آمادگی بسیج برای خدمت رسانی به مردم در همه عرصه‌ها

تاریخ انتشاردوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۳۶۳۸۴۳
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه از جمله خدمات قرارگاه سازندگی به افتتاح خانه محرومان اشاره کرد و با بیان اینکه بسیج پزشکان در روستا ویزیت رایگان انجام می‌دهد و بسیج حقوق‌دانان نیز در همه روستاهای شهرستان آماده خدمت‌رسانی هستند.
۰
plusresetminus
آمادگی بسیج برای خدمت رسانی به مردم در همه عرصه‌ها
به گزارش بلاغ، سیدموسی حسین‌نژاد در جمع خبرنگاران شهرستان سوادکوه، رزمایش اقتدار عاشورائیان را شمشیری دو لبه عنوان و اظهار کرد: این رزمایش هم موجب خشنودی رزمندگان و خانواده‌های شهدا  شد و هم با نمایش قدرت و اقتدار بسیج و سپاه موجب ناراحتی و یأس ایادی استکبار در داخل و خارج کشور شد.

وی با اشاره به حضور برجسته بازاریان در تشییع شهدای گمنام در شهرستان، گفت: بازاریان بعد از چهل سال هنوز حس تکلیف را در خود داشتند و در هنگام تشییع پیکر شهدای گمنام، کرکره مغازه‌های خود را به احترام آنها بستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه به حضور همه اقشار در صبح‌گاه مشترک اشاره و خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس برای همه اقشار جامعه است و نه فقط نیروهای نظامی که همه اقشار جامعه همچون پزشکان، بازاریان، کارمندان و اصحاب رسانه در دفاع مقدس نقش داشتند.

حسین‌نژاد حمله تروریستی در اهواز را یک خودزنی دانست که به هدف خود برای ایجاد ترس نرسیده است و افزود: حضور پرشور مردم در تشییع شهدای اهواز بیانگر آن بود که همچنان پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند و این اصول را با چیزی معاوضه نمی‌کنند.

وی یکی از مباحث مهم تحول انقلابی را حامل تفکر بسیجی بودن عنوان کرد و گفت: بسیجی یاد می‌گیرد و یاد می‌دهد که چگونه با حداقل امکانات کار انجام دهد، چنانچه در دفاع مقدس این امر را انجام داده است و اکنون به قله‌های بالا رسیده‌ایم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به نقش انسجام‌بخش بسیج رسانه، یکی از وظایف آن را به خط کردن رسانه‌های انقلابی و وحدت‌آفرینی عنوان کرد و بر مطالبه‌گری اصحاب رسانه از مسئولان، با توجه به چشم‌انداز بیان شده، تأکید کرد.

حسین‌نژاد نصب پرچم در شهر زیراب را حرکت بسیار خوبی دانست و افزود: ما به‌خاطر سرود ملی کشور و پرچم خود می‌ایستیم، شهید را در پرچم می‌پیچند و قهرمان ملی برای رفتن به بالای سکو پرچم کشورش را به شانه می‌اندازد و اینها بیانگر عظمت پرچم است.

وی از جمله خدمات قرارگاه سازندگی به افتتاح خانه محرومان اشاره کرد و با بیان اینکه بسیج پزشکان در روستا ویزیت رایگان انجام می‌دهد و بسیج حقوق‌دانان نیز در همه روستاهای شهرستان آماده خدمت‌رسانی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه مادران و پدران شهدا را در گرانبهایی دانست و بر ضرورت توجه به آنها و تهیه آرشیوی از زندگی آنها تأکید کرد و افزود: نباید تنها یک قشر خاص به خانواده شهدا سرکشی کنند بلکه باید تمام اقشار با خانواده‌های شهدا و جانباز دیدار داشته باشند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما