تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۵
کد مطلب : ۳۶۱۷۵۸
رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه اظهارات وقیحانه، گستاخانه و خصمانه‌اش علیه ایران گفت که صد در صد از ناآرامی در ایران حمایت می‌کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، دونالد ترامپ در مصاحبه‌ای که ساعاتی بعد از دیدارش با پوتین در هلسینکی انجام شده، به شبکه فاکس نیوز، گفت: اگر ببینید، که در ایران چه خبر است و دارد از هم می‌پاشد و در همه شهرهایشان شورش شده است. تورم دارد به سقف می‌رسد.

او با بیان اینکه صددرصد از ناآرامی در ایران حمایت می‌کند، گفت: آنها در سرتاسر کشور تظاهرات‌های بزرگی دارند، احتمالا بزرگ‌تر از هر آنچه که پیش از این داشته‌اند. همه این‌ها از زمانی رخ داده که من آن توافق را لغو کردم.

احتمالا اظهارنظر متوهمانه ترامپ درباره اینکه ایران دچار آشوب‌های سراسری شده خبرسازی‌های ضدانقلاب در محیط مجازی است. گروه‌هایی نظیر گروهک منافقین که برای به دست آوردن میزان بیشتری از پول ماحصل مزدوری برای آمریکا به دروغگویی و بزرگنمایی از ایران روی می‌آورند تا آن را برای اربابانشان فاکتور کنند.

ترامپ در حالی از برخی مشکلات اقتصادی به وجود آمده در این اواخر اظهار خوشحالی می‌کند که مطابق گزارش‌ها نرخ بنزین در آمریکا به بالاترین مقدار خود در تاریخ این کشور رسیده است. همچنین برخی از شهروندان آمریکایی در شبکه‌های اجتماعی از گرمای بی‌سابقه هوا و همچنین قیمت زیاد برق انتقاد کردند. آنها می‌گویند به علت گرانی برق نمی‌توانند کل ساعات اوج گرما را با کولر روشن سپری کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين