تاریخ انتشارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
کد مطلب : ۳۵۶۳۸۹
نماینده آستان قدس رضوی در مازندران گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های نوروزی آستان قدس رضوی توزیع بیش از ۲۵۰۰ سبد کالا میان محرومین و خانواده‌های نیازمندی در استان است.
۰
plusresetminus
توزیع بیش از ۲۵۰۰ بسته کالا میان نیازمندان و ارائه خدمات پزشکی و عمرانی
به گزارش بلاغ، محمد اسماعیل امامزاده اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن سال نو و در راستای حمایت از محرومان و مستضعفان آستان قدس رضوی اقدام به ارائه چند خدمت جدی نموده است.
 
وی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های نوروزی آستان قدس رضوی توزیع بیش از ۲۵۰۰ سبد کالا میان محرومین و خانواده‌های نیازمندی است که از قبل شناسایی شده‌اند.
 
نماینده آستان قدس رضوی در مازندران ادامه داد: ۲۵ درصد از هزینه تهیه این بسته‌های غذایی توسط آستان قدس و ۷۵ درصد از ظرفیت استانی استفاده شده است که برای امسال ۳۴۷ بسته به ارزش ۴۷ میلیون تومان سهم آستان قدس و ۱۰۴۱ بسته به ارزش ۱۴۱ میلیون تومان نیز توسط نمایندگی استان و با مشارکت خیرین و کمیته امداد تهیه شده است.
 
امامزاده تصریح کرد: علاوه بر تعداد یاد شده بسته‌هایی نیز توسط دفاتر نمایندگی در شهرستان‌ها تهیه شده و توزیع خواهد شد که با احتساب این بسته‌ها مجموعا ۲۵۰۰ بسته سبد کالا در شهرها و روستاهای مازندران توزیع شده است.
 
نماینده آستان قدس رضوی در مازندران از ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی توسط این نهاد به محرومین مازندران تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای و عمرانی در دهستان پشت کوه ساری به عنوان یکی از مناطق محروم استان ۴۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده که توسط گروه‌های جهادی بسیج سازندگی به مرحله اجرا در خواهد آمد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما