تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
کد مطلب : ۳۴۸۹۲۲
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با کلیات بودجه 97 مخالف بودم، گفت: با اینکه به طور کل رد نمی‌کنیم و نقاط قوتی دارد اما استنباطم این است که خیلی بودجه مردم‌گرایی نیست.
۰
plusresetminus
بودجه 97 مردم‌گرا نیست/ تکلیف مابه‌تفاوت قیمت دلار روشن نیست
به گزارش بلاغ، محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگاران در میاندورود با بیان اینکه با کلیات بودجه 97 مخالف بودم، اظهار کرد: با اینکه به طور کل رد نمی‌کنیم و نقاط قوتی دارد و نکاتی سعی شده رعایت شود اما استنباطم این است که خیلی بودجه مردم‌گرایی نیست.

وی بیان کرد: بودجه نویسی ما باید به سمتی برود که از سالانه خارج شود، پروژه‌ها تقسیم‌بندی شوند و پروژه‌های عمده کشور را مد نظر قرار دهیم و برویم به سمت اشتغال‌زایی، رفع مشکلات معیشتی مردم، سمت وضعیت استخدامی که در ادارت وجود دارد و تبدیل وضعیت‌هایی که وجود دارد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سمت و سوی بودجه را به این سمت می‌بینم که یک کار روتین سال‌ها در حال انجام است و همچنان هم ادامه‎دار است که بیشتر شعار باقی می‌ماند و در این بین فقط موضوع دولت نیست مجلس هم پیشنهاد خوبی نداده است.

این مسئول با اشاره به افزایش قیمت دلار، افزود: دولت در بودجه دلار را 3 هزار و 500 تومان می‌بیند و در واقعیت می‌بینیم که به 5 هزار تومان رسیده است و معلوم نیست برای مابه‌تفاوت قرار است چه اتفاقی بیفتد.

دامادی با تاکید بر اینکه باید بودجه را واقعی ببینیم، تصریح کرد: دوستان گفتند که تبصره زدیم که این مابه‌تفاوت به صندوق برود و من این را قبول ندارم و امیدوارم روزی را ببینیم که بودجه واقعی و درست باشد و مردم راضی باشند و ما هم درست کار کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه بسیاری از پروژه‌ها را قطره چکانی پول می‌دهیم و با این نوع تخصیص اعتبار برای انجام پروژه امکان پذیر نیست، گفت: هزاران پروژه را تعریف می‌کنیم اما پول برای چند پروژه داریم، بعضی از پروژه چون زخمی شدند دچار فرسودگی هم می‌شوند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين