کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام‌جمعه موقت زیراب مطرح کرد

سکوت مجامع مدعی حقوق بشر نسبت به وضعیت شیخ عیسی‌قاسم در بحرین/ داعش و تشیع انگلیسی افراطی دو لبه یک قیچی

10 آذر 1396 ساعت 17:38

امام‌جمعه موقت زیراب در در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: اصل دستگیری شیخ عیسی‌قاسم در بحرین را قبول نداریم و عدم‌اجازه دسترسی به امکان درمانی به ایشان و سکوت رسانه‌های مدعی حقوق بشر را که همواره به نفع خود فریاد می‌زنند را شاهد هستیم.


به گزارش بلاغ به نقل از سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب به وضعیت شیخ عیسی‌قاسم در بحرین و سکوت مجامع مدعی اشاره و اظهار کرد: هیچ درمان قطعی برای شیخ عیسی‌قاسم از طرف دولت بحرین انجام نشد و اگر در نظام جمهوری اسلامی کسی به گفته‌خودش بخواهد بنیان نظام را به‌هم بزند دستگیرش کنند به عنوان ضد‌حقوق زنان، ضد‌حقوق بشر و بدتر‌ین از بد‌تر‌ها معرفی می‌شویم و استفاده از خدمات پزشکی توسط زندانی، حق انسانی است.

وی  تاکید کرد: اصل دستگیری شیخ عیسی‌قاسم در بحرین را قبول نداریم و عدم‌اجازه دسترسی به امکان درمانی به ایشان و سکوت رسانه‌های مدعی حقوق بشر را که همواره به نفع خود فریاد می‌زنند را شاهد هستیم.

امام‌جمعه موقت زیراب با قرائت اسامی تعدادی از شهیدان بخش زیراب سوادکوه که در خطبه‌های نماز‌جمعه شهر انجام می‌شود، گفت: نام بردن از شهدا در نماز‌جمعه برای استفاده از شفاعت آنان است.

قبادیان با اشاره به شکل گیری، عوامل انگیزش و خیزش داعش اظهار کرد: داعش به عنوان غده‌سرطانی و فتنه و به عنوان بلایی بر سر جامعه مسلمین وارد شد.

وی تصریح کرد: داعش یک لبه از قیچی بود و به تنهایی نمی‌توانست به اهداف خود برسد و لبه دیگر آن قیچی به تعبیر رهبر معظم‌ انقلاب، شیعه انگلیسی افراطی است.

امام‌جمعه موقت زیراب در پایان خاطرنشان کرد: تشکلی که از لندن بیاید به درد ما نمی‌خورد و رهبر‌ معظم‌ انقلاب اسمی نیاورد و فرمود که «تشیعی که از لندن بیاید» و امروز فلان کس و فردا و در زمان‌های دیگر افراد دیگر هستند.


کد مطلب: 329465

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/329465/سکوت-مجامع-مدعی-حقوق-بشر-نسبت-وضعیت-شیخ-عیسی-قاسم-بحرین-داعش-تشیع-انگلیسی-افراطی-دو-لبه-یک-قیچی

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com