تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
کد مطلب : ۲۶۶۸۷۷
برخی شخصیت‌های مشهور در عرصه هنر، ورزش و موسیقی به عنوان افراد شیک‌پوش شناخته می‌شوند؛ مسئله‌ای که تنها در انتخاب درست لباس نهفته است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، برترین کارشناسان مد و لباس اعتقاد دارند افراد مشهور توجه ویژه ای به لباس خود دارند. بسیاری از آنها زمان و هزینه زیادی را صرف انتخاب بهترین پوشش می‌کنند و حتی ممکن است از بهترین طراحان مد برای هماهنگ کردن البسه‌شان بهره ببرند.
 
برای خوش‌پوش شدن لزوماً نباید یک ستاره مشهور باشیم و تنها کافی است با انتخاب رنگ‌ها و طرح‌های مناسب لباس و هماهنگ کردن آنها با کفش و کیف جذابیت خود را دوچندان کنیم.
 
راز آقایان خوش‌تیپ
بسیاری از مردها عادت به خرید و پوشیدن لباس‌های بزرگتر از سایز واقعی خود دارند که پوشیدن این نوع البسه می تواند تاثیر منفی از آنها در ذهن دیگران ایجاد کند.
 
توصیه کارشناسان به آقایان این است که همیشه لباس به سایز اصلی خود یا حداکثر یک سایز بزرگتر انتخاب کنند. پوشیدن لباس های بسیار تنگ نیز می تواند نشان دهنده شخصیت ضعیف، رفتارهای نابه هنجار و نوعی پرخاشگری باشد.
 
کفش تمیز و واکس خورده که رنگ آن با اصلی ترین لباس هماهنگ باشد نیز یکی دیگر از مواردی است که می تواند به شدت بر جذابیت یا پس‌زدگی اطرافیان موثر واقع شود.
 
هماهنگی در انتخاب لباس متناسب با رویدادهای اجتماعی یکی دیگر از مواردی است که باید به دقت به آن توجه شود. پوشیدن لباس های نامتعارف در محیط ها و مناسبت‌های شاد یا غمگین می تواند بسیار ناپسند قلمداد شود.
 
استفاده از اتو برای لباس‌هایی مثل پیراهن بسیار مهم است. لباس دارای چروک می تواند در ذهن دیگران اینطور نقش ببندد که فرد شلخته، افسرده و بی توجه به ظاهر خود است. در چنین مواقعی، افراد نمی‌توانند برای انجام کارهای مختلف روی شما حساب کنند چرا که شما را فردی دلمرده و فاقد قدرت برنامه ریزی و اعتماد به نفس تلقی می‌کنند.
 
در انتخاب و خرید لباس دقت کنید تا بهترین کیفیت و جنس را متناسب با مبلغ برنامه ریزی شده برای خرید انتخاب کنید. لباس های فاقد کیفیت به سادگی خراب می شوند و مجبور به تعویض آنها می شوید.
 
اصول شیک پوشی در خانم‌ها
در وهله اول توجه به نوع فرهنگ و عرف جامعه ای که در آن زندگی می کنید، باید ملاک انتخاب لباس قرار گیرد.
 
خانم ها معمولا به لحاظ تعداد لباس از آقایان جلوتر هستند و اگر در انتخاب رنگ البسه، کیف، کفش، مانتو و شال یا روسری خود دقت نکنند، ممکن است ظاهری شلخته و بی سلیقه پیدا کنند.
 
یکی از اصلی ترین عوامل زیبایی خانم ها از حیث لباس توجه به مناسبات است. برای مثال پوششی که برای رفتن به خرید انتخاب می کنید با پوشش زمان گردش یا رفتن به دانشگاه، مهمانی و محل کار تفاوت دارد و باید با صرف وقت و حوصله لباس های مخصوص هر موقعیت را انتخاب کرد.
 
توجه به چروک نبودن البسه و تمیز بودن کفش ها و هماهنگی در رنگ لباس های لباس و زیورآلات ظاهر خانم‌ها را زیباتر می‌کند.
 
یکی از کارهای جذاب که مشاهیر دنیا چه مرد و چه زن انجام می دهند این است که لباس‌های خود را با لباس های فرزندانشان سِت یا هماهنگ می‌کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

اسرائیل، رأس دلواپسان یمن
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۵
عشق شاگرد کوچک علی(ع) است
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
میدان یا ستاد، عشق یا عشوه‌گری؟!
شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحریم با تحریف نمی شکند
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴