در دیدار با اعضای نمایندگی آستان‌قدس مازندران

استاندار مازندران: چتر حضرت رضا(ع) باید در سراسر کشور گسترانیده شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰
کد مطلب : ۲۵۶۴۴۱
امام رضا(ع) نعمت بزرگ خداوند به ما ایرانیان است که باید از وجود گرانقدر آن حضرت در کشورمان حداکثر استفاده را بعمل آوریم.
۰
plusresetminus
استاندار مازندران: چتر حضرت رضا(ع) باید در سراسر کشور گسترانیده شود
به گزارش بلاغ، ربیع فلاح جلودار در دیدار اعضای نمایندگی آستان‌قدس مازندران، با اظهار خرسندی از ایجاد نمایندگی آستان‌قدس رضوی در مازندران، ورود آستان‌قدس به عرصه محرومیت‌زدایی را حرکتی مقدس دانست و اظهار کرد: محرومیت‌زدایی به نام امام رئوف، موجب می‌شود تا خیران و نیکوکاران به این عرصه با عشق و دلدادگی وارد شوند.

وی محبت و عشق مردم مازندران به علی‌بن موسی‌الرضا را غیر قابل توصیف ذکر کرد و گفت: هر ساله بخش اعظمی از زائران آن حضرت را مازندرانی‌ها تشکیل می‌دهند و این استان در این زمینه از استان‌های ممتاز کشور است.

استاندار مازندران با ابراز تاسف از آمار پائین موقوفات حضرت رضا(ع) در مازندران، آن را ناشی از عدم اطلاع مردم این استان دانست و گفت: در صورت تبیین ابعاد با عظمت وقف برای امام رضا(ع)، مردم مازندران در این زمینه پیشگام کشور خواهند شد.

وی با اعلام آمادگی برای گسترش فرهنگ رضوی در مازندران، خاطرنشان کرد: خدمات شایانی به مردم استان و زائرانی که از مازندران به‌عنوان طریق‌الرضا(ع) استفاده می‌کنند، ارائه دهد.

در این دیدار محمداسماعیل امام‌زاده پیرامون علل تاسیس دفتر نمایندگی آستان‌قدس رضوی در استان‌ها و مازندران مطالبی ایراد داشت. وی با اشاره به سیاست تولیت جدید آستان‌قدس رضوی، گسترش فرهنگ رضوی و خدمت به زائران در مبداء حرکت، همچنین سازماندهی خادمیاران برای خدمت به محرومان بر محور حضرت رضا(ع) و تبیین و تبلیغ آثار سازنده وقف و نذر و فعالیت‌های فرهنگی، توضیحاتی ارائه داد.

نماینده آستان‌قدس رضوی در مازندران، وجود حضرت رضا(ع) را ظرفیتی بی‌پایان برای گره‌گشایی کشور توصیف کرد و خواستار تعامل و مشارکت عموم بویژه مدیران و مسئولان در امر مقدس منویات حضرت ثامن‌الحجج(ع) شد.

گفتنی است در این دیدار مسئولان بخش‌های نمایندگی آستان‌قدس رضوی در مازندران حضور داشتند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بیشتر مخاطب کدام یک از بخش های سایت بلاغ هستید؟
اخبار مازندران
اجتماعی
اقتصادی
سیاسی
فرهنگی
ورزشی
عکس
فیلم
پربيننده ترين
عدالت خود را در امیرالمومنین معنی کرد
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
حمایت از اقشار ضعیف دولت از شعار تا عمل
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
یمن، نمونه پیروزی مشت بر درفش
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰