تاریخ انتشارسه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
کد مطلب : ۲۱۲۵۶۶
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: این استان وضعیت نامناسبی در حوزه سرمایه اجتماعی، طلاق، فساد اخلاقی و اعتیاد دارد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از عصرساری، علیرضا یونسی در نشست ستون‌نویسان فرهنگی استان که در اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد، اظهار کرد: مازندران وضعیت نامناسبی در حوزه سرمایه اجتماعی، طلاق، فساد اخلاقی و اعتیاد دارد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تنها انقلاب مکتبی و فرهنگی جهان بود، افزود: از بدو وجود انسان همه جوامع و فلاسفه به دنبال آرمان شهر و افزایش سرمایه اجتماعی بودند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اقدامات اجتماعی دولت یازدهم، خاطرنشان کرد: دولت از روزهای ابتدایی فعالیت خود به دنبال کاهش آسیب‌های اجتماعی بود و از این رو کمیته‌های ویژه‌ایی را راه‌اندازی کرد.

یونسی تصریح کرد: دولت یازدهم سازمان رصد اجتماعی را برپا کرد تا با ارائه گزارش مستمر درصدد پیمایش آسیب‌های اجتماعی برآمده است.

وی با تاکید بر مقابله با آسیب‌های اجتماعی، گفت: یکی از آسیب‌های اجتماعی در سال‌های گذشته وجود مناطق و محلات آلوده و بحرانی بود که با درایت مسئولان استانی 30 منطقه در مازندران شناسایی و ساماندهی شدند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه طرح جامع مبارزه با مواد مخدر در استان تدوین شد، اضافه کرد: استان به 9 منطقه تقسیم‌بندی شد تا سیاست‌های ابلاغی متناسب با هر منطقه اجرایی می‌شود.

یونسی در پایان در تشریح اقدامات اجتماعی و فرهنگی در استان، بیان کرد: استراتژی ما کاهش 5 درصدی معتادان، جلوگیری و سپس کاهش میزان طلاق در استان است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما