تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۱
کد مطلب : ۲۰۷۵۱۲
کمیته مبارزه با تروریسم وابسته به سازمان ملل اعلام کرد که نزدیک به ۳۰ هزار عنصر تروریستی خارجی در سوریه و عراق حضور دارند و بازگشتشان به کشورهای اصلی خودشان بسیار خطرناک است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، کمیته مبارزه با تروریسم وابسته به سازمان ملل اعلام کرد که نزدیک به ۳۰ هزار عنصر تروریستی خارجی در سوریه و عراق حضور دارند و بازگشتشان به کشورهای اصلی خودشان بسیار خطرناک است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، مدیر کمیته مبارزه با تروریسم سازمان ملل متحد در سخنانی نسبت به خطرات بازگشت هزاران تروریست خارجی حاضر در عراق و سوریه به کشورشان هشدار داد.

بر اساس این گزارش «ژان پل لابورد» مدیر کمیته مبارزه با تروریسم در سخنانی در این رابطه اعلام کرد که نزدیک به ۳۰ هزار عنصر تروریستی خارجی در سوریه و عراق حضور دارند و نسبت به خطر حملات احتمالی این افراد پس از بازگشت به کشورهایشان هشدار داد.

مدیر کمیته مبارزه با تروریسم در ادامه سخنان خود در همین راستا افزود: شمار تروریست های خارجی در سوریه و عراق واقعا زیاد است؛ شمار این افراد به حدود ۳۰ هزار نفر می رسد.

وی همچنین تصریح کرد: در حال حاضر و با عقب نشینی داعش در عراق شاهد این هستیم که این تروریست های خارجی در حال بازگشت به اروپا و همچنین کشورهای اصلی شان یعنی تونس و مغرب هستند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
سند تحول قوه مجریه!
پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
«پدرخواندگی» یا «ائتلاف» مسئله این است
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
آقای واعظی، با اعصاب مردم بازی نکنید!
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳