تاریخ انتشارجمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲
کد مطلب : ۱۹۹۱۱۰
امام جمعه سوادکوه شمالی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان تاکید کرد: مقام معظم رهبری با صلابت امام راحل، هدایت‌گر انقلاب اسلامی ایران است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر شیر‌گاه اظهار کرد: پاداش الهی بر طبق آیات قرآن وابسته به تقوی و ایمان است، ارزش عمل بستگی به تقوا و پرهیز‌کاری دارد.

وی به در پیش بودن ماه رمضان اشاره و تصریح کرد: ماه رمضان ماه ویژه الهی است  و رسول خدا موفقیت در دو موضوع را در ماه رمضان برای مومنان آرزو می‌کردند.

امام جمعه شیرگاه افزود: روزه‌داری که لازمه آن دوری از گناه است و تلاوت قرآن موضوعات مورد نظر پیامبر گرامی اسلام در ماه رمضان است.

مهدوی گفت: تقوی و ایمان و مقاومت در راه خدا باعث بی‌اثر شدن مکر و حیله دشمنان می شود.

وی به نقشه های مختلف دشمنان جمهوری اسلامی اشاره و تاکید کرد : انقلاب اسلامی ایران مصداق آیه الهی خنثی شدن مکر و حیله سلطه‌طلبان است.

امام جمعه شیرگاه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مرقد امام راحل  اظهار کرد: امام خمینی(ره)، کشور را از منجلاب تحقیر و عقب‌ماندگی نجات داد و مقام معظم رهبری، پایبندی به ارزش‌ها و اسلام ناب، محور بودن مردم، اعتقاد به پیشرفت و حمایت از محرومان و مستضعفان، تلاش برای دست‌یابی به اهداف انقلاب اسلامی، پایبندی به استقلال همه‌جانبه کشور، حساسیت در برابر دشمن و عدم تبعیت از آن و دارا‌بودن تقوای سیاسی و دینی را از شاخص‌های انقلاب ذکر کرد.

وی با اشاره  به برخی از ویژگی‌های امام راحل تصریح کرد: نظم، ساده‌زیستی، پرهیز از اسراف، مومن و متعبد و انقلابی به تمام معنا از ویژگی های لامام راحل بود و عمل برای خدا باعث شد تا ثمره تلاش ایشان با رحلت از بین نرود.

مهدوی در پایان سخنان خود تاکید کرد: مقام معظم رهبری با صلابت امام راحل، هدایت‌گر انقلاب اسلامی ایران است.
منبع : شیرگاه خبر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
واقعیت‌های توافق ایران و چین
شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
گره تحریم با واکسن ایرانی باز شد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
اردوغان، از صفر تا صد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
4200تومانی که اقتصاد را به فساد کشاند
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰