تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۱۲۵۹۳
در نشست نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با ضرغامی زمینه‌های مختلف همفکری و همکاری بین نمایندگان استان با رسانه ملی مورد بررسی قرار گرفت.
۰
plusresetminus
ملاقات مجمع نمايندگان مازندران با ضرغامي
به گزارش بلاغ به نقل از پايگاه اطلاع رسانی حوزه ریاست در نشست نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان صدا و سیما زمینه‌های مختلف همفکری و همکاری بین نمایندگان استان با رسانه ملی مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه نمایندگان حوزه‌های مختلف با طرح دیدگاه‌های خود در مورد مسائل ملی و استانی و مأموریت‌ها و توانمندی‌های رسانه ملی در حل مشکلات مردم پیشنهادات متنوعی را ارائه دادند.
پی‌گیری پروژه‌های عمرانی در استان مازندران، پوشش شبکه‌های رادیو ـ تلویزیونی، افزایش تولیدات هنری با توجه به توانمندی‌‌ها و ظرفیت‌های بالای فرهنگی ـ هنری استان، توجه ویژه به جوانان و توسعه کمی و کیفی برنامه‌ها برای مقابله با رسانه‌های بیگانه و مخرب از جمله محورهای مطرح شده توسط نمایندگان بود.
در این نشست همچنین از اقدامات رسانه ملی در افزایش شبکه‌های تلویزیونی، نوآوری در ساختارهای مختلف تولیدی، گسترش و تعمیق برنامه‌های دینی و مذهبی و موفقیت‌های سازمان در مقاطع حساس ملی در صحنه سیاسی کشور و تأثیرگذاری شبکه‌های برون‌مرزی در سطح جهانی تقدیر کردند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين