BLOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?>BLOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?> بلاغ نیوز - فیلم| خواسته مردم برخورد قاطع با عاملان شهادت شهدای غیرت و امنیت - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اختصاصی چندرسانه‌ای بلاغ؛

فیلم| خواسته مردم برخورد قاطع با عاملان شهادت شهدای غیرت و امنیت

16 ارديبهشت 1402 ساعت 8:30

مردم استان مازندران ضمن ابراز انزجار از مهاجمان به نوامیس جامعه، خواهان برخورد قاطعانه با عوامل ضدامنیت جامعه و حامیان آنها شدند.


به گزارش بلاغ،شامگاه هشتم اردیبهشت ۱۴۰۲ دو نفر از اراذل و اوباش در یکی از خیابان‌های شهر سبزوار قصد داشتند دختر جوانی را به زور با خود ببرند. حمیدرضا الداغی که خود پدر است و دختری ۱۳ ساله دارد و منتظر بازگشت دخترش از منزل همکاسی‌اش بود متوجه ایجاد مزاحمت برای دختر جوان می‌شود و بلافاصله شجاعانه و غیرتمندانه برای نجات او با دزدان نوامیس مردم درگیر می‌شود و تلاش می‌کند دختر را از مهلکه نجات دهد، اما در این حین اشرار او را با چاقو مورد حمله قرار می‌دهند و دقایقی بعد بر اثر شدت جراحات به شهادت می‌رسد.

حمیدرضا را باید شهید غیرت و امر به معروف و نهی از منکر خواند. همان که همه هستی‌اش یعنی جانش را فدا کرد تا ناموس ایرانی مورد هتک حرمت شیطان صفتان انسان‌نما قرار نگیرد.

شهادت این جوان خوش غیرت سبزواری واکنش مردم مختلف استان را هم در پی داشت که در ادامه می‌‌بینید.
 

دانلود فیلم


کد مطلب: 470256

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/multimedia/470256/فیلم-خواسته-مردم-برخورد-قاطع-عاملان-شهادت-شهدای-غیرت-امنیت

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com