LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> بلاغ نیوز - رنج ناتمام مردم روستای "کچپ‌محله" نکا برای تهیه آب شرب/آقای استاندار! مردم منتظر تحقق وعده شما هستند - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

گزارش میدانی بلاغ از مشکلاتی که همچنان پابرجاست؛

رنج ناتمام مردم روستای "کچپ‌محله" نکا برای تهیه آب شرب/آقای استاندار! مردم منتظر تحقق وعده شما هستند

29 شهريور 1401 ساعت 0:47

مردم روستای "کچپ‌محله" بخش هزار جریب شهرستان نکا سالهاست که با بحران کمبود آب شرب و مشکلات زیرساختی در بخش های مختلف روبه‌رو هستند.


به گزارش بلاغ، روستای کچپ محله در منتهی الیه شرقی دهستان سخت خوش در بخش هزار جریب شهرستان نکا قرار دارد.

اول فروردین ماه امسال بود که استاندار مازندران به همراه شریعتی، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، بابایی، فرماندار شهرستان نکا و برخی مدیران در مسجد جامع روستای کچپ محله هزار جریب شهرستان نکا، مشکلات و مسائل این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.

6 ماه از سفر استاندار مازندران به این منطقه گذشت و دوربین سایت بلاغ مازندران به میان مردم این روستا رفت تا از نزدیک نشان دهد وعده هایی که داده شده بود به کجا رسیده است.

مردم منطقه ضمن تشکر از حضور مسئولان در این منطقه تاکید کردند که منتظر تحقق وعده در حل آب شرب، جاده و زیرساخت های بهداشتی و درمانی هستند.

پایگاه خبری بلاغ مازندران براساس رسالت ذاتی خود تلاش دارد تا صدای مردم باشد، مردمی که شایسته بهترین ها هستند و امیدواریم مسئولان در عمل وعده‌ها را اجرایی کنند.
 

دانلود فیلم


کد مطلب: 464621

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/multimedia/464621/رنج-ناتمام-مردم-روستای-کچپ-محله-نکا-تهیه-آب-شرب-آقای-استاندار-منتظر-تحقق-وعده-هستند

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com