عضو خبرگان رهبری در گفتگو با بلاغ:

شرکت در انتخابات نشانه بلوغ و مسئولیت‌شناسی است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۴
کد مطلب : ۴۸۷۱۲۵
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملتی زنده و مسئولیت‌پذیر است که در مقاطع سرنوشت‌ساز کشور به صحنه آمده و وظائف خود در قبال کشور و ملت را با انتخاب شایسته و اصلح به انجام رساند.
۰
plusresetminus
شرکت در انتخابات نشانه بلوغ و مسئولیت‌شناسی است
آیت‌الله سید رحیم توکل در آستانه انتخابات دور دوم ریاست‌جمهوری در گفتگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «بلاغ»؛ انتخابات دور دوم ریاست جمهوری کشورمان را رخداد فوق‌العاده مهم و تاثیرگذار در سرنوشت کشور توصیف کرد و افزود: با توجه به اقدامات تحولی شهید بزرگوار آیت‌الله رئیسی در سه سال مسئولیت خود، جهان در انتظار نتیجه انتخابات ایران به لحاظ کمی و کیفی است که ما از آن به عنوان میزان مشارکت و انتخاب اصلح یاد می‌کنیم که هر دو نتیجه بر کشورهای دوست و دشمن دارای پیام‌های راهبردی است.

وی درخصوص این پیام‌ها اظهار کرد: ضریب مشارکت گویای میزان دلبستگی مردم به کشور و نظام خود و نوع انتخاب نیز ترجمان رویکرد مردم به گرایش گرینه خود است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر خواهان ادامه راه نورانی شهید خدمت هستند، طبیعی است که به آن نامزدی رأی می‌دهند که خود را ادامه‌دهنده راه شهید رئیسی بداند و توان و قدرت ادامه مسیر و برنامه‌های آن شهید گرانقدر را داشته باشد نه آن نامزدی که برنامه‌های شهید رئیسی را زیر سوال می‌برد و باز هم از عدالت و مبارزه با فقر و فساد را داشته باشد.

توکل شاخص‌های انتخاب اصلح و مصداق این شاخص‌ها را بسیار واضح و شفاف عنوان کرد و افزود: در یک جمله، شاخص‌های موجود در شهید جمهور می‌تواند معیار خوبی برای مردم در انتخاب فرد اصلح باشد و رویکرد این دو نامزد نیز طی تبلیغات دور اول بویژه دور دوم کاملاً روشن است و نیاز چندانی به تشخیص سخت ندارد.

این استاد اخلاق و درس خارج فقه، یادآور شد: تلاش دور اول مردم در انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم کامل می‌شود و به بار می‌نشیند که با دادن رأی بر مبنای معیاها و شاخص‌ها به دکتر جلیلی، آینده کشور و مردم نه برای چهار سال که برای سال‌های سال از نعمت اقتصاد خوب و امنیت روانی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی برخوردار خواهند شد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جایگاه  ویژه « عدالت»  در اســلام
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۶
حکم تنفیذ، مبنای مشروعیت جمهور
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۶
زباله، چالش حیاتی برای مردم مازندران
دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵
امروز و فرداهایی که ۶ ساله شد
يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
انتظارات مردم از رئیس‌جمهور
شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۹