تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۸
کد مطلب : ۴۸۶۷۶۵
رئیس دانشکده فرهنگیان نوشهر گفت: یکی از مسائل مهمی که حائز اهمیت است اینکه شهید جمهور و تیم انقلابی ایشان برای مردم کرامت و عزت قائل بودند.
۰
plusresetminus
خدمتگزاری شبانه‌روزی اولویت رئیس جمهور جدید باشد
رافائیل آزادیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «بلاغ»، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ۱۴ خرداد در خصوص شاخصه‌های شخصیتی رئیس جمهور شهید، اظهار کرد: در مرزبندی‌ها با دشمنان نظام و انقلاب صراحت داشت و چندان به خنده‌ها و قول‌های دشمنان اعتماد نداشت.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی مظهر شعارهای انقلاب و مرد کار و خدمت به مردم بود، افزود: کسی که می‌خواهد به عنوان رئیس جمهور آینده بیاید این ویژگی مهم را داشته باشد و شبانه‌روز در فضای خدمت باشد.

رئیس دانشکده فرهنگیان نوشهر با تاکید بر اینکه یکی از مسائل مهمی که حائز اهمیت است اینکه شهید جمهور و تیم انقلابی ایشان برای مردم کرامت و عزت قائل بودند، گفت: خیلی از افراد وقتی به درجه‌ای از پست و مقام می‌رسند مردم را فراموش می‌کنند ولی کسی که خود را بدهکار نظام و مردم بداند به طور قطع تلاش می‌کند که کار درست را انجام دهد.

این مسئول در ادامه برخورد با کرامت را در مقابله با کسانی که به ایشان بدی می‌کردند را از دیگر شاخصه‌های شهید رئیسی از نگاه مقام معظم رهبری برشمرد و یادآور شد: تواضع و صبر شهید رئیسی بسیار ارزشمند بود.

آزادیان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان نیز درخصوص ویژگی‌های اخلاقی شهید جمهور به نکاتی اشاره فرمودند، گفت: عدالت‌خواهی و ضد فساد بودن، عملکرد انقلابی و‌جهادی از دیگر ویژگی شهید رئیسی بود.

وی خاطر نشان کرد: اعتماد به توانمندی‌های داخلی ، مردمی بودن و امیدوار به آینده از دیگر شاخصه‌های شهید رئیسی بود که مقام رهبری به آن اشاره داشتند.

رئیس دانشکده فرهنگیان نوشهر با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های خوبی که رئیس جمهور شهید و‌ تیمشان داشتند بحث پرکاری و اعتقاد به مبانی اعتقادی نظام بود، افزود: این موارد باعث می‌شود اصالت ملی ما حفظ شود و بتوانیم خدمت خوبی به کشورمان داشته باشیم.

آزادیان خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو که یک امتحان بزرگی برای ملت است، باید کسی را انتخاب کنیم که در تراز رئیس‌جمهور شهید باشد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵