عضو خبرگان رهبری در گفتگو با بلاغ:

شاخص‌گرایی در انتخابات تداوم راه شهید رئیسی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
کد مطلب : ۴۸۶۷۴۳
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: شاخص و معیار در انتخابات اگر ارزش‌های اسلامی و انقلابی باشد، راه تحول‌آفرین شهید آیت‌الله رئیسی ادامه خواهد یافت.
۰
plusresetminus
شاخص‌گرایی در انتخابات تداوم راه شهید رئیسی است
آیت‌الله سیدرحیم توکل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بلاغ، آیت‌الله شهید رئیسی را تربیت‌شده مکتب امامین انقلاب عنوان کرد و افزود: خصوصیات شهید خدمت فراوان بود که در رأس آن‌ها، ولایت‌پذیری او بود که در تمام شرایط خود را سرباز ولی فقیه می‌دانست و همه موفقیت‌ها را نتیجه حسن مدیریت رهبر معظم انقلاب بیان می‌کرد.

وی مردمی‌بودن و تلاش شبانه‌روزی و تواضع و اخلاص را از خصوصیات مشهود شهید رئیسی برشمرد و اظهار کرد: آنچه که اقدامات این خادم الرضا(ع) را در عمق محبت مردم نشاند، اخلاص و برای رضای خدا کار کردن و صداقت داشتن با مردم بود که خداوند نیز پاداش این جهاد را به آن شهید بزرگوار عنایت فرمود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به لزوم تداوم راه و سبک مدیریت آیت‌الله شهید رئیسی، پیرامون انتخابات ریاست جمهوری گفت: حق این شهید بزرگوار آن وقتی از سوی ملت بزرگ ایران ادا می‌شود که با انتخاب رئیس‌جمهوری بمانند شهید خدمت، راه و روش آن شهید در خدمت به مردم و کشور ادامه بیابد و این مهم با دقت در انتخاب و مدنظر قرار دادن معیارها و سوابق خدمتی نامزد انتخابات در ساده‌زیستی و مبارزه با فقر و تبعیض و فساد حاصل می‌شود.

این استاد برجسته کرسی تدریس خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم، انتخابات این دوره ریاست جمهوری را آزمونی برای نامزدها و مردم توصیف کرد و ادامه داد: کاندیداها با نمایش تقوا و نجابت، تنها به ارائه برنامه‌ها و اولویت‌ها و راه‌های دست‌یابی به موفقیت هرچه بیشتر در جلب مشارکت‌های مردمی بپردازند و به مردم ثابت کنند که تنها به خدمت و اعتلاء کشور و مردم می‌اندیشند و کرسی مسئولیت برای آنها تنها برای خدمت و کسب رضایت خداوند مهم است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: برداشتم این است که مردم ما نیز با بصیرت کامل و بدور از تعصبات غیرسازنده اقدام به انتخاب بهترین فرد که در تراز شهید آیت‌الله رئیسی باشد، خواهند کرد و مشکلات کشور با این انتخاب رو به کاهش خواهد رفت و زمینه‌ای تعالی اخلاق و معنویت فراهم‌تر خواهد شد آنگونه که منظور نظر ولی‌الله‌الاعظم حجت‌ابن الحسن العسکری (عج) باشد.

انتهای خبر/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شتاب‌زدگی و مضرات آن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۶
عبور از خطوط قرمز اخلاق ممنوع
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۵