تاریخ انتشاريکشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۴۷۴۲۴۵
یکی از چاه‌های ذخیره آب شهر ارطه بر اثر ریزش داخل چاه، آب آن گل‌ آلود شد که سبب شد آب‌ خانگی در این شهر به صورت گل آلود به دست مردم برسد.
۰
plusresetminus
وضعیت نامناسب آب آشامیدنی ارطه و واکنش فرماندار قائم‌‎شهر+فیلم
به گزارش بلاغ، چند روزی است اهالی ارطه قائمشهر با مشکل آب آشامیدنی دست و پنجه نرم می‌کنند و گلایه های زیادی دارند که متاسفانه هیچ پاسخی از اداره آب و فاضلاب قائم‌شهر داده نمی‌شود.

آقایان مسئول برای رفع این مشکل اگر قدمی برداشتید اعلام کنید به مردم مظلوم ارطه اعلام کنیم اطلاع داشته باشند تا حداقل نیاز آب آشامیدنی شان کی برطرف می‌شود.

فرماندار قائمشهر در واکنش به این موضوع در گفت‌وگو با خبرنگار ما پیرامون مشکلات بوجود آمده از آب آشامیدنی شهر ارطه، اظهار کرد: متاسفانه یکی از چاه‌های ذخیره آب این شهر بر اثر ریزش داخل چاه، آب آن گل‌ آلود شد که باعث شد آب‌ خانگی در این شهر به صورت گل آلود به دست مردم برسد.

جواد مولایی‌قرا افزود: این چاه که از دبی آب کمی نیز برخوردار بود اکنون از مدار توزیع آب خانگی خارج شده است و توانستیم آب سالم را به شهروندان تحویل دهیم.

فرماندار شهرستان قائم شهر با اشاره به اینکه در ماه‌های گذشته پیش‌بینی کمبود آب آشامیدنی در ارطه را داشتیم، تصریح کرد: بنا به گزارش اداره آبفا زمان هایی که فاصله بین بارش‌ باران زیاد می‌شود آب مصرفی مردم ارطه بدلیل وجود ۴۰۰ مشترک غیرمجاز مصرف آب در این شهر بالا می‌رود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قائم‌شهر  خاطرنشان کرد: انتظار داریم مردم با ما همکاری کنند تا بتوانیم این ۴۰۰ مشترک غیرمجاز را شناسایی و سازماندهی کنیم و با برنامه ریزی درست بتوانیم مشکل آب شهر ارطه را برای دراز مدت رفع کنیم.

دانلود

این مسوول به پیگیری موضوع احداث چاه جدید برای شهر ارطه اشاره کرد و گفت: ماه های گذشته با توجه به پیش‌بینی‌هایی که کرده بودیم مجوز احداث چاه جدید و لوله کشی دو هزار متر انشعاب جدید برای مصارف خانگی را انجام داده بودیم که ان‌شالله به زودی آن را آغاز خواهیم کرد.

مولایی در پایان ضمن عذرخواهی از مردم فهیم شهر ارطه بیان کرد: متاسفانه یکی از کارهای بر زمین مانده از گذشته، موضوع آب آشامیدنی مردم شهرستان قائم‌شهر است که با پیگیری های متعدد بدنبال رفع این مشکل برای دراز مدت است که بتوانیم مردم را از این دغدغه رها کنیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما