دبیر کانون‌های خدمت رضوی مازندران اعلام کرد:

اجرای ۸۰۰ عنوان برنامه در ایام دهه کرامت مازندران

تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۴۷۰۶۲۰
دبیر کانون‌های خدمت رضوی مازندران از اجرای ۸۰۰ عنوان برنامه در ایام دهه کرامت خبر داد و گفت: برگزاری اجتماع دختران فاطمی از برنامه‌های محوری است.
۰
plusresetminus
اجرای ۸۰۰ عنوان برنامه در ایام دهه کرامت مازندران
به گزارش بلاغ، محمداسماعیل امامزاده اظهار کرد: ۸۰۰ عنوان برنامه در ایام دهه کرامت مازندران اجرایی می شود که ۵۰۰ برنامه توسط دفاتر کانون های خدمت رضوی برگزار می شود.

وی با اشاره به ورود خدام امام رضا از روز اول دهه کرامت‌ در مازندران  افزود: ۳۰۰ برنامه تحت عنوان زیرسایه خورشید در مازندران با حضور خدام‌امام رضا اجرا می‌شود.

دبیر خدمت کانون های رضوی مازندران گفت: هدف از برگزاری برنامه های دهه کرامت ترویج فرهنگ و سیره رضوی  است و حضور خدام و خادمان امام رضا (ع) در این مراسم ها در واقع نوعی ترویج فرهنگ رضوی است.

امامزاده افزود: بر این باوریم که کل ایران، صحن و سرای امام رضا (ع) می باشد و همه برنامه ها در دهه کرامت‌ باید در راستای ترویج این فرهنگ صورت گرفته و رنگ و بوی امام رضایی و اهل بیتی داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به حضور ۳ گروه از خادمیاران رضوی از مشهد مقدس به مازندران یادآور شد: این خدام به مدت ده روز در مازندران حضور داشته و به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی می پردازند.

امامزاده گفت: ۳ اکیپ خدام امام رضا در ۲۲ شهرستان استان تا پایان دهه کرامت برنامه های خود را اجرایی می کنند.

دبیر کانون های خدمت رضوی مازندران افزود: اولین روز از دهه کرامت‌ با برگزاری اجتماع دختران فاطمی در تمامی شهر‌ها و بخش‌های مازندران آغاز می شود  و برگزاری جشن های میلاد، تبرک پرچم امام رضا در شهرها و روستاهای مختلف، توزیع جهیزیه به ۵۰ نوعروس و تجلیل از کارآفرینان برتر برنامه های مهم ما در دهه کرامت‌ امسال است.

امامزاده همچنین با اشاره به فعالیت ۸۱۰ کانون خدمت رضوی در مازندران گفت: بیش از ۱۲ هزار  مازندرانی عضو کانون خادمیاران رضوی بوده و مشغول ارائه خدمت به جامعه هدف هستند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قرآن در سیره امام رضا‌(ع)
دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۴:۲۷
افتتاح سد گلورد در سال ۹۸ نمایشی بوده است
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۰
درمان رایگان بیماران سرطانی پس از غربالگری
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۱
برگزاری ۱۵۰ برنامه دهه کرامت در شهرستان نور
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۰
تکمیل زنجیره تولید با توسعه صنایع تبدیلی
يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۱
مردم از مسئولان گره‌گشایی می‌خواهند
جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۶
۱۸ بانک در نهضت ملی مسکن بدون عملکرد!
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۰:۱۵