تاریخ انتشارجمعه ۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰
کد مطلب : ۴۶۹۲۶۸
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خطاب به دولت و مسئولان، گفت: با عزم راسخ همه در زمینه رشد تولید که نتیجه آن مهار تورم خواهد شد فعالیت کنند و این مسئله را جدی بگیرند.
۰
plusresetminus
مسئولان جهادگونه وارد میدان مهار تورم و گرانی شوند
به گزارش بلاغ، آیت الله علی معلمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با تبریک سال جدید، و فرارسیدن بهار طبیعت و تقارن با بهار قرآن به مردم اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بزرگی در توسعه زیرساخت‌های کشور و مازندران به‌وجود آمده است اما در سال‌های اخیر شاهد تورم و گرانی بوده‌ایم که عزم مسئولانه را در مهار آن می‌طلبد.

معلمی با تأکید بر پیشرفت‌های چشمگیر کشور در تقویت بنیه دفاعی خاطرنشان کرد: در پی غفلت بعضی از مسئولین و جدی نگرفتن رهنمودهای رهبری در رعایت معیارهای اقتصاد مقاومتی در امور اقتصادی و معیشت مردم دچار مشکل بوده‌ایم که این مسئله سبب افزایش درصد تورم بود.

نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری ضمن سپاسگزاری از رهبر فرزانه انقلاب در نام‌گذاری امسال به نام سال مهار تورم و رشد تولید افزود: این تدبیر و نام‌گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب باعنوان مهار تورم و رشد تولید نشانه‌ای حکیمانه و راهگشا در پرداختن به مطالبات مردمی بوده است و مخصوصاً با رهنمودهای مبسوطی که روز اول فروردین در جوار مضجع مطهر علی‌بن موسی الرضا(ع) برای مردم و مسئولین بیان کرده‌اند راهکارهای متعدد را از مسئولان برای مهار گرانی در امسال خواسته‌اند.

معلمی خطاب به دولت و مسئولان مازندران تأکید کرد: با عزم راسخ  همه در زمینه رشد تولید که نتیجه آن مهار تورم خواهد شد فعالیت کنند و این مسئله را جدی بگیرند و از هیج کوششی دریغ نکنند تا در نهایت رضایتمندی مردم را شاهد باشیم.

وی در خصوص وظیفه متقابل مردم نیز برای تحقق شعار سال خطاب به مردم خاطرنشان کرد: همه هموطنان عزیز باید نسبت به خریداری و استفاده از تولیدات ساخت ایران حساسیت لازم را داشته باشند چون استفاده از محصولات خارجی منجر به تقویت تولید و اقتصاد دیگر کشورها خواهد شد و در مقابل استفاده از محصولات ساخت ایران علاوه بر رشد اقتصادی زمینه‌ساز فرصت اشتغال برای نیروی کار داخلی خواهد بود.

عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: همگان باید تعصب خاصی نسبت به خرید و مصرف کالاهای ایرانی داشته باشند و از تبلیغ مصرف محصولات خارجی که راهبرد استکبار و عوامل آن برای تضعیف اقتصاد ایران بوده است، بپرهیزیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

حقوق  همسایه از نگاه پیامبـر اعظـم(ص)
يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۲
آثار و برکات فرزندآوری‌
شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳