نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس اعلام کرد

عزم قوای مجریه و مقننه برای رفع مشکلات مردم

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
کد مطلب : ۴۵۴۴۰۳
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت: نمایندگان در دوران چند ماهه فعالیت دولت سیزدهم اوج همکاری را برای رفع مشکلات مردم نشان دادند و عملا قوه مجریه هیچ بهانه‌ای برای تأخیر امور و کار نکردن ندارد.
۱
plusresetminus
عزم قوای مجریه و مقننه برای رفع مشکلات مردم
به گزارش بلاغ، محمدعلی محسنی بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره همراهی مجلس با دولت برای رفع مشکلات اظهار داشت: مجلس یازدهم بیشترین همکاری را با دولت سیزدهم در این چند ماه داشته و مصداق آن درباره رأی اعتماد نمایندگان به 18 وزیر پیشنهادی دولت به مجلس از 19 وزیر بود؛ به عبارت دیگر حدود 95 درصد وزرای پیشنهادی دولت تأیید شدند که این میزان تأیید بی‌سابقه است.

نماینده نوشهر در مجلس تصریح کرد:‌ مجلس یازدهم در دوران چند ماهه فعالیت دولت سیزدهم اوج همکاری را برای رفع مشکلات مردم نشان داد و عملا قوه مجریه هیچ بهانه‌ای برای تأخیر امور و کار نکردن ندارد.

محسنی‌بندپی گفت: رئیس‌جمهور چند روز گذشته سرپرستی را برای وزارت آموزش و پرورش مشخص کردند که امیدواریم با توجه به حساسیت این وزارتخانه هر چه سریع‌تر فردی با دانش و تجربه کافی سکان‌دار این وزارتخانه که رکن توسعه در هر کشوری محسوب می‌شود را معرفی کنند تا در اسرع وقت مجلس نسبت به تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش اقدامات لازم را صورت دهد تا بتوانیم قدم‌های خوبی برای همگان برداریم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين