فرمانده سپاه کربلا خبر داد

توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در گلوگاه

تاریخ انتشارجمعه ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
کد مطلب : ۴۵۰۷۸۰
فرمانده سپاه کربلا از توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در شهرستان گلوگاه خبر داد.
۰
plusresetminus
توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در گلوگاه
سردار سیاوش مسلمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ ، اظهار کرد: سپاه انقلاب در راستای وظیفه خود دست گیری از نیازمندان پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری پیرو رزمایش کمک مومنانه  به نحو احسن در سطح استان مازندران صورت گرفت.
 
وی افزود:در سال گذشته حدود 436 میلیارد تومان با کمک خیرین و نهادهای حمایتی جمع آوری شد و با کمک و همکاری بسیج در بین  نیازمندان  توزیع شد.
 
فرمانده سپاه کربلا خاطرنشان کرد: در موضوع در طرح شهید سلیمانی در سطح استان حدود 13 میلیارد تومان کمک مومنانه جمع آوری شد و به دست نیازمندان کرونایی رسید.
 
مسلمی تصریح کرد: در شهرستان گلوگاه شاهد توزیع  هزار بسته کمک معیشتی که برای نیازمندان در حوزه کرونایی جمع آوری شده با شناسایی های صورت گرفته این اقلام امروز در بین آنها توزیع می گردد.

وی در ادامه از اقدامات و برنامه ریزی و ساخت هزار و 110 خانه محروم خبر داد و افزود: امسال با کمک و همراهی کمیته امداد و بنیاد مسکن این اقدامات به نحو احسن اجرا و به دست نیازمند برسد.
 
فرمانده سپاه کربلا در پایان با اشاره به اینکه ایجاد و ساخت 60 واحد مسکن مددجویی از اقدامات وجزو برنامه های اولویت دار شهرستان گلوگاه است، بیان کرد: تا اکنون کلنگ زنی 16 واحد مسکن مددجویی در شهرستان گلوگاه شروع شده است و با کمک و همراهی خیرین تا پایان سال به دست آنها خواهد رسید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آزموده را آزمودن خطاست
يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۸
منطق کله پاچه‌ای در انتخابات
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
عیدی رمضان به جهانیان
جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
حاشیه‌ای‌که انتخابات را به سخره گرفت
پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۹