فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه اعلام کرد

برگزاری 120 عنوان برنامه هفته عفاف و حجاب در سوادکوه

تاریخ انتشارشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
کد مطلب : ۳۹۵۳۷۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با تشریح برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در این شهرستان، گفت: سپاه شهرستان سوادکوه در سطح رده‌های مقاومت در این هفته بیش از 120 عنوان برنامه جهت گرامیداشت این هفته برگزار می‌کند.
۰
plusresetminus
برگزاری 120 عنوان برنامه هفته عفاف و حجاب در سوادکوه
سیدموسی حسین‌نژاد به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: امروز در حیات چهل سالگی انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران اسلامی به افکار عمومی دنیا نشان داد که بدون اتکا به قدرت‌های به اصطلاح شرق و غرب می‌شود سرپا ایستاد و علاوه بر ایستادگی در برابر راهبردهای خصمانه جبهه استکبار می‌شود با همبستگی و هم‌افزایی قله‌های ترقی در حوزه‌های علمی و فناوری را فتح کرد و طعنه به دانشمندان غربی زد.

وی با بر شمردن شکست‌های جبهه غرب در عرصه‌های گوناگون  خاطرنشان کرد:دشمن ما در مخمصه اساسی گرفتار شده است، از یک سو دشمن حاضر به پذیرش قدرت و سیطره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه و اثرگذاری تعیین کننده بر تعاملات جهانی نیست و از سوی دیگر از تمامی ابزارها و امکانات طی این چهل سال به امید انزوای انقلاب استفاده کرده اما هر روز سرخورده تر از قبل می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه به عجز و ناتوانی دشمن در صحنه‌های تهدیدات سخت، نیمه سخت و تهدید نرم اشاره کرد و افزود:دشمن قسم خورده مدعی است، طی چند سال گذشته هیچ کشوری به اندازه ایران مورد تهدیدات همه جانبه قرار نگرفته در حالی که امروز، اما ناامید از موفقیت است.

حسین‌نژاد نقش و کارکرد انقلاب اسلامی را بی بدیل بیان کرد و با اشاره به ارکان انقلاب، گفت:انقلاب اسلامی دارای سه رکن اساسی است؛ دین اسلام ، رهبری ولی فقیه و نیز مردم مومن و متدین به عنوان زیرساخت و اساس انقلاب اسلامی به شمار می‌آیند.

وی به سرمایه گذاری دشمن در تقابل با انقلاب اسلامی نیز اشاره و اظهار کرد: سرمایه‌گذاری دشمن در تخریب اخلاق و معنویت یکی از محورهای دشمنان انقلاب و اسلام است که باید برای تقابل آن راهکارهایی اندیشیده  شود، دشمن همواره برای سست کردن این اعتقادات و ارزش‌های ملت ‌، از مسیر اخلاق ورود می‌کند و به تخریب اخلاق و سست کردن بنیان‌های ارزشی می‌پردازد ، یکی از آن بنیان‌های برجسته ، بنیان عفاف و حجاب است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه به پدیده بدحجابی اشاره و تصریح کرد: باید به بدحجابی به عنوان محصول اتاق فکر دشمن و یک معضل اجتماعی نگاه کرد که می‌تواند سلامت و امنیت روانی جامعه را تهدید کرده و آن را به خطر بیندازد، حجاب برای ما امری مهم و اعتقادی بوده و به عنوان یک اصل اعتقادی در کشور نهادینه شده که ریشه در آیات و روایات دارد.

حسین‌نژاد افزود: بنابراین هر کس که حجاب را رعایت نکند، به باورها و اعتقادات مردم اهانت کرده است. در قانون ما حجاب به عنوان حقی از حقوق اجتماعی لحاظ شده است، کسانی که حجاب را رعایت نمی‌کنند، در اصل به حقوق اجتماعی بخش عظیمی از جامعه که به این اصل احترام گذاشته اند، اهانت کرده اند ، امروز پای سخنان هر فرد دغدغه‌مند و باغیرتی که می‌نشینی، از کم توجهی مسئولان به امر حجاب و عفاف در جامعه گله‌مند است و خواستار اجرا شدن هر چه سریع‌تر طرح جامع عفاف و حجاب در جامعه است و اینک این مسئولان هستند و این عرصه خطیر جهاد فرهنگی در مبارزه با بدحجابی در جامعه.

وی با تشریح برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان سوادکوه اظهار کرد: سپاه شهرستان سوادکوه در سطح رده‌های مقاومت در این هفته بیش از 120 عنوان برنامه جهت گرامیداشت این هفته برگزار می‌کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه گفت: برگزاری اجتماع بزرگ حافظان حریم خانواد، تشکیل کمپین بهترین نوع حجاب، نشست سبک زندگی عفیفانه، مسابقات ورزشی، کارگاه آموزشی مادران و دختران و دیدار با مادران و همسران گرانقدر شهداء اسوه‌های صبر، استقامت و عفاف و حجاب بخشی از این برنامه‌ها است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱