تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
کد مطلب : ۳۶۴۰۷۳
امام جمعه بابلسر در واکنش به تغییر فرماندار این شهر با اشاره به اینکه تغییرات انجام شده رنگ و بوی سیاسی دارد گفت: فتنه‌گران هرگز به مقاصد خود نمی‌رسند.
۰
plusresetminus
تغییرات انجام شده رنگ و بوی سیاسی دارد/ معاون سیاسی استاندار به دنبال انتقام سیاسی است
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در گفت وگو با خبرنگار ما و در واکنش به تغییر فرماندار شهرستان بابلسر اظهار کرد: در حالی که فرماندار سابق فردی پرتلاش بوده و در این مدت که در بابلسر حضور داشتند آرامش خاصی را برای این شهر به ارمغان آوردند و برای تمامی جریانات سیاسی احترام قائل بودند، اما مشخص نیست که مسئولان استانی با چه هدفی این جابه جایی را صورت دادند.

وی با اشاره به اینکه تغییرات انجام شده رنگ و بوی سیاسی دارد، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه در گذشته نقدی از سوی بنده به معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران شده بود، این احتمال می‌رود که این فرد برای تسویه حساب این تغییرات را صورت داده و به دنبال انتقام سیاسی هستند.

امام جمعه بابلسر تصریح کرد: برخی از مسئولان فکر می‌کنند که با این تغییرات مواضع انقلابی ما عوض خواهد شد، اما این افراد باید بدانند که مواضع ما دارای خط روشنی است و اگر احیاناً نقدی هم می‌شود به خاطر این نیست که چه کسی مسئول باشد و باید همه بدانند که ما هیچ گزینه‌ای برای تصدی مدیریت‌ها نداریم و نخواهیم داشت.

قلی‌پور با بیان اینکه شاخص‌هایی از سوی ما برای تعیین مدیران وجود دارد، تاکید کرد: یکی از شاخص‌هایی که برای تصدی پست مدیریتی وجود دارد، شفافیت مواضع سیاسی است و فردی که شائبه اغتشاشات سال گذشته را در پرونده خود دارد، فردی مناسب برای پست فرمانداری نیست.

وی با اشاره به عدم حضور خود در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بابلسر بیان کرد: ما به نشانه اعتراض در این مراسم حضور پیدا نکردیم البته از زحمات اسد فرماندار سابق به صورت حضوری قدردانی خواهیم کرد.

امام جمعه بابلسر ادامه داد: متاسفانه جریانات سیاسی حاکم بر مازندران به سمتی در حال حرکت است که اهمیتی به نظرات ائمه جمعه نمی‌دهند و کار خودشان را انجام می‌دهند.

قلی‌پور افزود: امیدواریم که این تغییرات به نفع مردم باشد، اما بنده خوشبین به این اتفاق نیستم و اگر برخی از افراد فکر کردند که می‌توانند بابلسر را به حیات خلوتی برای خود و کسانی درست کنند که به دنبال ایجاد جریانات سیاسی خاص و زاویه‌دار با رهبری هستند، بدانند که کور خواندند و هرگز این شهرستان برای آنها مکان امنی نخواهد بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
واقعیت‌های توافق ایران و چین
شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
گره تحریم با واکسن ایرانی باز شد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
اردوغان، از صفر تا صد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
4200تومانی که اقتصاد را به فساد کشاند
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰