تاریخ انتشارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
کد مطلب : ۳۹۰۹۶۷
ترافیک سنگین کمربندی غربی ساری در محدوده میدان بار موجب شد تا مسئولان به‌ فکر جابه‌جایی این میدان از این مکان به مکان دیگری بیفتند اما متاسفانه این امر هنوز میسر نشده و کماکان مردم در این نقطه از شهر در ترافیک طولانی قرار می‌گیرند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، ترافیک کلافه کننده محدوده میدان بار ساری دامن مسافران را هم گرفت.

با آغاز فصل برداشت محصولات باغی به ویژه هلو، شلیل و زردآلو ازدحام ماشین های حمل بار بر حجم ترافیک در کنار خودروهای گذری افزوده و بر بار ترافیکی به این نقطه از شهر اضافه کرده است.

ساکنان حاشیه میدان میوه و تره بار همواره طی سال های گذشته از ترافیک رنج می برند و مسئولان باوجود وعده و وعیدها هنوز نتوانستند مشکل دیرینه این منطقه را باز کنند.

ترافیک سنگین کمربندی غربی ساری در محدوده میدان تره بار شهرستان موجب شد تا مسئولان به‌ فکر جابه‌جایی این میدان از این مکان به مکان دیگری بیفتند اما متاسفانه این امر هنوز میسر نشده و کماکان مردم در این نقطه از شهر در ترافیک طولانی قرار می‌گیرند.

عباسعلی رضایی فرماندار ساری در آخرین جلسه پیگیری و رفع موانع اجرای پروژه میدان بار جدید ساری با اشاره به معضلات ترافیکی کمربندی ساری، گفت: کمربندی ساری از محورهای پرتردد ساری است که به واسطه وجود میدان میوه و تره‌باره به یکی از گره‌های ترافیکی فصلی مرکز استان مازندران تبدیل می‌شود.

وی به تاخیرات و بدعهدی‌ها در اتمام این پروژه اشاره و خاطرنشان کرد: ساخت میدان میوه و تره‌بار ساری از سال 93 آغاز ولی علی‌رقم تعهدات متعدد تاکنون پس از 5سال این پروژه تکمیل نشده است.

فرماندار ساری با اشاره به بازدید اخیر خود از روند اجرا و ساخت میدان بار جدید، تصریح کرد: آسایش مردم و حل معضل ترافیکی ساری از اولویت‌های برنامه‌های مرکز استان است و نمی‌توان آن را فدای بد‌عهدی‌های عده محدودی کرد.

رضایی با تاکید بر اتمام هرچه زودتر این پروژه، تصریح کرد: برای تکمیل این پروژه زمان ضرب‌الاجلی تعیین که در صورت عدم تمکین، از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين