تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
کد مطلب : ۲۱۳۷۱۳
درخواست موضوع شفاف آیت الله معلمی از بیت امام(ره) به مذاق جریان فتنه خوش نیامد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، با آیت الله معلمی از نزدیک دیدار نداشتم، ولی صداقت در گفتار و رفتارش را به خوبی دیدم، در جریانات مختلف انقلاب اسلامی ایران پای نظام ایستاد، فردی بود که به صورت عملیاتی دین خویش به اسلام و انقلاب اسلامی ایران را ادا کرد.
در دوران دفاع مقدس با حضور خویش و از طرفی با تقدیم دو شهید از جگر گوشه‌های خویش به انقلاب اسلامی ارادت خویش به نظام اسلامی را به اثبات رساند، بعد از انقلاب در تریبون نماز جمعه شهرستان قائمشهر و در قامت عضو مجلس خبرگان رهبری همیشه پشت و پناه مردم و نظام اسلامی ایران بود.

بارها و بارها مواضع مناسب ایشان در حمایت از مردم زبانزد رسانه‌ها و مردم بود، صداقت در گفتار و  رفتارش، به خوبی قابل لمس است، از موقعیت‌هایی که داشت برای منافع نظام اسلامی استفاده کرد.

آیت الله معلمی یاور انقلاب اسلامی ایران است، یاور انقلاب اسلامی ایران کسی است که در راه نظام اسلامی ایران از همه وجود خویش برای نظام مایه می‌گذارد و از طرفی، به صورت عملی و عملیاتی هر جا که نظام به این مردم بزرگ احتیاج داشت، تمام قد ایستاد.

هر وقت احساس کند که منافع مردم و نظام در میان است، به علائق شخصی خویش پشت پا می‎زند، در بیان حقایق جسارت خارق‌العاده‌ای دارد، در بیان نقطه نظرات تنها به فکر حفظ نظام اسلامی است.

در فتنه 88 مواضع شفاف ایشان موجب دلگرمی بسیاری از علاقمندان به نظام اسلامی ایران بود، از ابتدای مطرح شدن جریان فتنه، قاطع از این جریان اعلام برائت جست، با وجود اینکه بسیاری از سیاسیون می‌دانستند جریان فتنه تلاش دارد مردم را از نظام اسلامی ایران جدا کند، ولی به خاطر منافع شخصی خودشان سعی کردند مواضع دو پهلو اتخاذ کنند، ولی آیت الله معلمی از ابتداء به صراحت در برابر این جریان ایستاد و اقدام به روشنگری کرد.

در حوزه‌های مختلف اقتصادی و زمانی که حق مردم مازندران در اثر کم کاری‌های مسئولان زیر سئوال می‌رفت، آیت‌الله معلمی با مواضع برحق خویش همیشه در کنار مردم بود و حرف دل مردم را می‌زد.

آیت الله معلمی یار  انقلاب اسلامی است، به این دلیل که هزینه‌های زیادی برای حفظ نظام اسلامی ایران پرداخت کرد، برای حفظ نظام اسلامی در زمانی که نیاز بود، جگر گوشه‌هایش را راهی جبهه‌های حق علیه باطل کرد و زمانی ایجاب می‌کرد که خود شخصاً وارد موضوعی شود، به صراحت از پرداخت هزینه اباهی نداشت، و در مواقع لازم، دست از افشاگری‌ها برنداشت.

در جریان اخیر، که برخی از جریان‌های اصلاح طلب تلاش دارند اقدام آیت الله معلمی را زیر سئوال ببرند، صحبت‌های ایشان باعث شد که سید علی خمینی‌ حرف‌هایی را افشاء کند که برای مردم مبهم بود.

آیت الله معلمی چون برای نظام هزینه دارد حفظ نظام اسلامی برایش دارای اهمیت راهبردی است، جگر گوشه‌هایش در راه حفظ انقلاب اسلامی جان فدای انقلاب کردند، ولی در هیچ جلسه و محفلی در این باره صحبت نکرد، باید قبول کرد که ایشان نمی‎تواند تحمل کند افرادی به راحتی تلاش‌های انجام شده برای حفظ نظام اسلامی ایران را زیر سئوال ببرند.

انقلاب اسلامی ایران متعلق به افراد خاصی نیست، انقلاب اسلامی برای همه مردم ایران است، برای همه کسانی که دل در گرو حفظ انقلاب اسلامی ایران دارند، باید به آیت الله معلمی حق داد، در برابر افرادی که سعی دارند سبب تضعیف انقلاب اسلامی شوند، لب به نصیحت بگشاید.

اقدامات جریان فتنه در کشور بر همگان مشخص کرد که این گروه مفسده‌جو چیزی جز نابودی انقلاب اسلامی و ناامن کردن کشور هدفی دیگر نداشتند، دست‌های پشت پرده انگلیس و آمریکا در حمایت از جریان فتنه به خوبی روشن شد، چرا برخی چهره‌های سیاسی هنوز همراه این جریان هستند، اگر چه ممکن است در ظاهر همراهی نکنند، ولی در عمل همراه این جریان هستند و عدم موضع‌گیری شفاف آنها در قبال جریان فتنه به نوعی همراهی و همدلی با این جریان است.

به راستی که به حق گفت آیت الله معلمی، واقعاً اگر امام خمینی(ره) زنده بود آیا در قبال جریان فتنه و اقدامات آنها سکوت می‎کرد؟، در برابر اقدامات انگلیس و آمریکا سکوت می‎کرد که برخی از افراد منتسب به بیت امام(ره) در برابر این جریان سکوت کردند؟!.

امام راحل، انقلاب اسلامی ایران را به امانت در اختیار مردم قرار داد، صاحبان انقلاب اسلامی افراد دلسوز نظام هستند، افراد دلسوز نظام حامی ولایت فقیه، حامی منافع انقلاب اسلامی هستند، آیت الله معلمی سمبل جریان‌ خروشان انقلاب اسلامی ایران است که دلش برای نظام و انقلاب می‌سوزد، پس باید به ایشان حق داد، نگران انقلاب اسلامی ایران باشد و اگر احساس کند که نظام و انقلاب در خطر است، موضع انقلابی خود را بدون پرده‌پوشی و رودربایستی اتخاذ کند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين