تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
کد مطلب : ۳۶۸۵۸۶
استان مازندران با درخشش نخبگان فضای مجازی استان توانست در اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج کشور حائز کسب مقام در دو بخش از سه بخش این رقابت‌ها شود.
۱
plusresetminus
درخشش مازندران در اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در کشور
به گزارش بلاغ، اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج کشور از 8 الی 10 آذرماه در ساختمان پنج آذر سازمان بسیج تهران با حضور 100 تیم از 32 استان کشور برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این مسابقات که با دستور و اعلام موضوع توسط سردار غیب‌پرور آغاز شد؛ شرکت‌کنندگان طی 48 ساعت با تولید موضوعات مشخص شده به رقابت پرداختند. 

گفتنی است در پایان این رقابت نفس‌گیر و طبق اعلام نظر داوران، استان مازندران توانست در دو بخش از سه بخش این استارت‌آپ حائز کسب مقام شود.این گزارش حاکی‌است شرکت‌کنندگان مازندران توانستند با کسب مقام نخست بخش بازی ویژه تلفن همراه با موضوع مقاومت، موفق به اخذ تندیس رتبه نخست و لوح سپاس به‌همراه جایزه ویژه نقدی شوند.

البته جوانان نخبه مازندرانی در بخش نرم افزار با موضوع اقتصاد مقاومتی نیز مقام سوم این بخش از این رقابت کشوری را از آن خود کردند و موفق به اخذ لوح تقدیر و جوایز نقدی شدند.

شایان ذکر است تیم مازندران در رشته انیمیشن با موضوع نقش جوان انقلابی در افول آمریکا نیز تیم شایسته تقدیر از نگاه داوران اعلام و معرفی شد.امیر اسدی مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این رویداد بزرگ ملی برای اولین بار در کشور انجام شد که با لطف خدا، جوانان بسیجی مازندران توانستند بدرخشند و حائز رتبه‌های برتر شوند.

وی افزود: مازندران در این مسابقات قابلیت خود را در بخش‌های گوناگون این استارت‌آپ نشان داد و اکنون زمان آن است که بتوانیم این جوانان را حمایت کنیم و تولیدات فاخری در راستای اهداف انقلاب برای جامعه انجام دهیم.

سرپرست تیم مازندران در اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج بیان کرد: تیم‌های اعزامی به این مسابقات از شهرهای مختلف استان انتخاب شدند و امیدواریم تا بتوانیم یک دوره مسابقات به‌صورت استانی نیز بزگزاز کنیم تا جوانان دیگری که در این رشته‌ها تخصص دارند بتوانند خود را نشان دهند و با دیگر علاقه‌مندان رقابت کنند.
 
وی با بیان اینکه این موفقیت بزرگ، کار ما را برای آینده سخت‌تر می‌کند؛ یادآور شد: برای انتخاب تیم‌های بیشتر در تولید محتوای دیجیتال باید بیشتر تلاش کنیم تا عرصه را برای حمایت از جوانان انقلابی باز کنیم و تولیدات بیشتری در این زمینه داشته باشیم.

اسدی در پایان از همه علاقه‌مندان برای تولید محتوای انقلابی دعوت کرد تا با ورود و فعالیت در فضای مجازی و تولید محتوای در این عرصه، جریان انقلاب در فضای مجازی فعال‌تر از گذشته باشد.بر اساس این گزارش، اسامی و نتایج شرکت‌کنندگان استان مازندران در این رقابت‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

* بخش انیمیشن حائز شایسته تقدیر شامل:
1.حجت الاسلام محمد معینی
2.سهیل فاخری 
3.رضا گلپور
 
* بخش نرم‌افزار ویژه تلفن همراه حائز مقام سوم  شامل:
1.سیدبهران سیادتی
2.سیدمهدی میرزاپور رضایی
3.محمد بایروند
 
* بخش بازی ویژه تلفن همراه حائز مقام اول  شامل:
 1.سیدمصطفی میرجمال الدین
2.محسن اسماعیلی
3.امیرحسین سهرابی

به گزارش بلاغ، یکی دیگر از برنامه‌های سازمان فضای مجازی کشور برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسیج بود که استان مازندران با سامانه مازندران سایبر در این نمایشگاه حضور داشت.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Germany
افرین به مازندرانی ها
ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹