تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۲
کد مطلب : ۱۷۵۱۲۲
اصغر گرزین گفت: همچنان خود را سرباز مقام معظم رهبری می‌دانم و اعلام می‌دارم در انتخابات 7 اسفند ٩٤ از هیچ یک از کاندیداهای محترم حمایت نمی‌کنم.
۰
plusresetminus
از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کنم/ از ورود عناصر نامطلوب به مجلس جلوگیری کنید
به گزارش بلاغ، اصغر گرزین یکی از مدعیان اصلی حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی که چهره جدید رقابت‌های انتخابات این حوزه انتخابیه بود، نتوانست تأیید صلاحیت خود را از شورای محترم نگهبان دریافت کند.

وی امروز در کانال تلگرامی خود بیانیه‎ای را بدین‌شرح منتشر کرد:

اینک پس از گذر دوسال پر رنج و محنت، تصمیم تصمیم سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی برآن بوده تا سربازش در سنگر نمایندگی مردم حضور به هم نرساند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر فراوان از تلاش های شبانه روزی نیروهای ستادی و تمام آن عزیزانی که از هر طریقی لطف و محبت خود را بر حقیر ابراز نمودند، اعلام می‌دارم همچنان خود را فرزند ایران می‌دانم که تمام عمر خویش را در راه حفظ و اعتلای آن سپری کرده‌ام.

خود را مطیع قانون دانسته و سر تعظیم در برابر آن فرود آورده و همچنان خود را سرباز مقام معظم رهبری می‌دانم و اعلام می‌دارم در انتخابات 7 اسفند ٩٤ از هیچ یک از کاندیداهای محترم حمایت نمی‌کنم و دوستان همراه من در انتخاب خود آزادند اما به دوستانی که دل در گرو این راه که راه حقیقت و پاکی است دارند، اعلام می‌دارم که در انتخاب خود دقت کافی و وافی را در مسیر گزینش کاندیداها به عمل آورند.

من هم به مانند همه شما عزیزان در روز جمعه به پای صندوق رأی خواهم رفت تا مشارکتی بالا را برای اعتلای این مرز و بوم رقم زنم و البته از ورود عناصر نامطلوب که با زر و زور و تزویر در پی ورود به مجلس شورای اسلامی‌اند جلوگیری کنم.

در پایان ضمن تشکر از همه عزیزانی که تاکنون مرا همراهی کرده‌اند و به همه مردم شریف حوزه انتخابیه این مهم را یادآوری می‌نمایم که همیشه صدای مردم خویش در هر نقطه و سنگری که حضور داشته باشم خواهم بود.

راه شهدا راه من، اعتلا و آبادانی این دیار آرزوی من و بالندگی مردمم ایده‌آل من است، به مردمم عشق می ورزم و با عشق آنان زنده ام.

فرزند کوچک شما
اصغر گرزین
صدای مردم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين