تاریخ انتشارشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
کد مطلب : ۴۱۶۵۴۲
با شیوع کرونا در کشورهای اروپایی و آمریکایی آن روی سکه سیاه‌نمایی و دروغ‌پردازی این رسانه‌ها علیه ایران، برای تمام مخاطبان آنها فاش شد.
۰
plusresetminus
سیاه‌نمایی رسانه‌های معاند درباره پزشک فداکار مازندرانی/دست کوتاه دشمن از کاسبی با کرونا
به گزارش بلاغ، دکتر غلامعلی معنویان پزشک مرکز بهداشتی درمانی حاج مصطفی آشوری شهر سورک هفته گذشته بعلت عارضه ناشی از ابتلا به بیماری کرونا در راه خدمت به حفاظت از سلامت مردم شربت شیرین شهادت را نوشید.

*خدمات دکتر خوشنام میاندورودی

پزشک شهید غلامعلی معنویان از اطبا نمونه، خوشنام و دلسوز شاغل در حوزه بهداشت و درمان شهرستان میاندرود بود و در راه خدمت به مردم در مبارزه با بیماری کرونا بعلت ضایعه ریوی ناشی از ابتلا به این بیماری پس از یک هفته بستری در  بیمارستان شفا ساری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

با حضور مسئولان بهداشتی پیکر آن مرحوم در گلزار شهدای سورک و در کنار شهدای دفاع مقدس به خاک سپرده شد.

دکتر غلامعلی معنویان به‌عنوان اولین شهید مدافع سلامت میاندورود نام گرفت.

دروغ گویی آشکار

جنگ روانی رسانه‌های بیگانه در روز‌های اخیر با رمز کروناویروس به میدان نبرد با مردم ایران آمده و با تکنیک‌ها و تاکتیک‌های متنوع و رنگارنگ خود قصد دارد افکار عمومی جامعه را مشوش کنند و به رفتار، گفتار و ذهنیت مردم جهت دهد.

عملیات روانی رسانه‌های دشمن تلاش کرده است در محور‌های مختلفی با توسل به آمار‌های دروغ و تصاویر جعلی، شرایط کشور را حاد و مردم را به بالاترین سطح استرس برسانند.

رسانه های معاند وابسته به منافقین دکتر غلامعلی معنویان که در میاندرود بر اثر بیماری کرونا از دنیا رفت را هوادار منافقین اعلام کرده و مدعی شده که این دکتر به علت هواداری از مجاهدین مدتی در زندان نیز حضور داشته است.

پروپاگاندای رسانه‌ای دشمنان و رسانه‌های وابسته علیه ایران که با هدف تخریب امید مردم و آرامش روانی کشور صورت می‌گیرد؛ سعی دارد در حالی که بخش‌های مختلف در ایران تلاش می‌کنند با ارائه راهکار‌های استاندارد از شیوع کرونا جلوگیری کنند و به درمان مبتلایان بپردازند با جعل اطلاعات و آمار سازی، افکار عمومی را نسبت به بخش‌های درمان و بهداشت بی اعتماد سازد.

مهمترین شاخصه یک پزشک عشق به مردم و انسانیت است

سایت بلاغ در سال 1393 به مناسبت روز پزشک با دکتر غلامعلی معنویان سورکی یکی از پزشکان در شهر سورک گفتگویی انجام داده و از وی سوالاتی پرسیده شد که این مصاحبه بازنشر شده تقدیم خوانندگان می‌شود.

وی در این گفتگو سال تولد خود را 1340 عنوان کرد و گفت: سال 1340 در شهر سورک متولد شدم و دوران کودکی و نوجوانی را نیز در سورک سپری کردم.

معنویان افزود: در سال 1365 برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی به دانشگاه کشور ترکیه سفر کردم و در شهر آنکارا مشغول تحصیل شدم.
معنویان همچنین موضوع پایان نامه ی خود را بررسی بهداشت و عوامل تأثیرگذار بر آن در روستاهای اطراف آنکارا عنوان کرد.

این پزشک مازندرانی خاطر نشان کرد: از سال 1372 طبابت را آغاز کردم و هم اکنون در شهر سورک به این حرفه اشتغال دارم.

وی در پاسخ به سوال ما مبنی بر عمده مراجعه مردم به شما مربوط به چه بیماریهای است، گفت: بیشترین علت مراجعه مردم این شهر بیماری های گوارشی و اسکلتی است.

معنویان با اشاره به عمده مراجعان خود، تاکید کرد: همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و باید تلاش ما در جهت جلوگیری از بیماری باشد.

وی مهمترین شاخصه ی یک پزشک را عشق به مردم و انسانیت دانست و گفت: این رشته را برای جوانانی که به فکر کسب درآمدهای زیاد هستند مناسب نمی دانم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نسبت کرونا با نیمه شعبان
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
آثار هشت‌گانه انتظار امام موعود(عج)
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
هلوکاست کرونائی
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱
اقتصاد جهان پس از جنگ جهانی با کرونا
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۰