تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
کد مطلب : ۳۷۰۸۸۱
فرماندار شهرستان قائم‎شهر گفت: قائم‎شهر به‌عنوان پایتخت دومینو 6 اسفند ماه میزبان شرکت کنندگان این رشته از سراسر کشور است.
۰
plusresetminus
میزبانی قائم‌شهر از ششمین جشنواره دومینو کشور
به گزارش بلاغ، مهدی محمدی در نشست ستاد برگزاری ششمین جشنواره دومینو کشور در قائم‌شهر، اظهار کرد: دومینو یکی از سرگرمی‌های جذابی که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی در ایران و جهان پیدا کرده و ویژگی‌های مثبت این سرگرمی از قبیل نداشتن محدودیت سنی، تحریک خلاقیت، تأثیر در یادگیری علوم مختلف و تمرین علوم، تقویت صبر و استقامت و تمرین و تقویت روحیه کار تیمی و روابط اجتماعی سبب شده تا فقط یک سرگرمی برای پرکردن اوقات فراغت نباشد و افراد زیادی را جذب خود کند.

رئیس ستاد برگزاری ششمین جشنواره دومینو کشور، افزود: شهرستان قائم‌شهر از سال ۹۱ با میزبانی مسابقات ملی دومینو، رسما به‌عنوان یکی از فعالان جدی در این زمینه خود را معرفی کرد و با توجه به محتوا و تولید قطعات دومینو و با ادامه برگزاری مسابقات به صورت سالیانه و رکوردشکنی توانست عنوان پایتخت دومینو ایران را برای خود ثبت کند.

وی با اشاره به اینکه دومینو در این شهرستان طرفداران زیادی دارد، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان و دانشجویان قائم‎شهری علاقه زیادی به سرگرمی دومینو دارند و همه ساله این رویداد با استقبال زیادی روبه‌رو می‌شود که برگزارکنندگان را جهت بهتر برگزار شدند و ادامه برگزاری این جشنواره تشویق می‌کند و امسال با برگزاری ستاد ششمین جشنواره دومینو بدنبال یک میزبانی خوب از علاقه‌مندان این رشته هستیم.

این مسئول بیان کرد: شهرهای دیگری بدنبال این هستند که عنوان پایتخت دومینو را برای شهر خود ثبت کنند ولی این موضوع که قائم‌شهر با سابقه‌ای که دارد همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد تا بتواند شهرستان قائم‌شهر را به کل کشور معرفی کند و عنوان پایتخت دومینو برای قائم‌شهر خواهد ماند.احسان اسماعیلی‌نجار دبیر ششمین جشنواره دومینو کشور نیز در ادامه این نشست با اشاره به اینکه از سال گذشته دومینو بعنوان یک‌رشته در ورزش‌های همگانی معرفی شد، اظهارکرد: دومینو از سال ۹۱ که در قائم‎شهر شروع بکار کرد و مورد استقبال مردم قرارگرفت تا به امسال همه ساله مسابقات متعددی را میزبانی کرد که این باعث شد قائم‌شهر به‌عنوان پایتخت دومینو ایران معرفی شود.

وی افزود: با حضور شرکت ایران دومینو به‌عنوان مرجع دومینو ایران در قائم‎شهر، پتانسیل این شهرستان بیشتر از گذشته شده است که امیدوارم امسال ششمین جشنواره دومینو کشور را در ۶ اسفند میزبانی کنیم.

دبیر ششمین جشنواره دومینو کشور خاطرنشان کرد: با درایت فرماندار شهرستان قائم‎شهر و همچنین حمایت کلیه دستگاه ها و نهادهای مربوطه امیدواریم بتوانیم با برگزاری یک رویداد خوب و مراسم اختتامیه باشکوه یک میزبانی خوب و در خور شایسته از علاقه‌مندان این رشته داشته باشیم و پتانسیل و توانمندی‌های قائم‎شهر را نشان دهیم.

امیر اسدی مدیر اجرایی ششمین جشنواره دومینو کشور نیز در ادامه این نشست ضمن تشکر و قدردانی از کلیه اعضای ستاد برگزاری ششمین جشنواره دومینو کشور، اظهار کرد: دومینو بعنوان یک رشته جدید در سال ۸۷ وارد کشور شد و بدلیل هیجان و جذابیت بالایی که داشت توانست اکنون خیل عظیمی از علاقه‌مندان به این رسته را جذب خود کند به طوریکه اکنون افراد زیادی در مهدکودک‎ها، مدارس و دانشگاه‌ها این سرگرمی را تمرین می‌کنند

وی افزود: شرکت ایران دومینو هرساله آیین‌نامه‌های جدید و به‌روز مطابق با کتب درسی، برای شکوفایی خلاقیت شرکت‌کنندگان را تدوین می‌کند و به‌طوریکه اکنون در کل کشور آیین‌نامه‌های تدوین شده این شرکت برای مسابقات اجرا می‌شود.

مدیر اجرایی ششمین جشنواره دومینو کشور، تصریح کرد: قائم‌شهر با برگزاری پنج دوره مسابقات ملی و انجام فعالیت‌های مختلف دومینویی به پایتخت دومینو ایران مشهور شده و این در حالی است که شهرهای دیگر در تلاش هستند تا این نام را برای خود ثبت کنند.

رئیس هیئت مدیره ایران دومینو، بیان کرد: امسال با تشکیل ستاد برگزاری مسابقات در ۳ ماه مانده به زمان برگزاری نشان از برگزاری یک رویداد بزرگ ملی است که یک شهر برای هماهنگی آن آماده هستند تا عنوان پایتخت دومینو ایران که مطعلق به قائم‎شهر است را به همگان نشان دهند.

به گزارش بلاغ، ششمین دوره جشنواره دومینو کشور ششم الی نهم اسفند سال‌جاری به میزبانی شهرستان قائم‌شهر برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲