به بهانه انتشار بیانیه عجیب نماینده‌ای که ظرفیت عدم انتخاب از سوی مردم را نداشت ؛

آقای نماینده! خودبرتربین نباشید، واقعیت را چنانکه هست، ببینید

تاریخ انتشاردوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۵
کد مطلب : ۴۱۴۶۱۳
۰
plusresetminus
آقای نماینده! خودبرتربین نباشید، واقعیت را چنانکه هست، ببینید
به گزارش بلاغ، برخی وقتی شکست می خورند ، پیوسته در جستجوی انتقامند. وقتی غـرور و اعـتـمـاد بـه نـفـس‌شـان لطـمـه دیـده اسـت. انـتـظـــارات و رویـاهـایـشان نـابـود شـده‌انـد. چـیـزی کـه بـرایـشان بسیار ارزشـمـنـد اسـت را از دسـت داده‌اند، آسمان ریسمان کرده و بی‌محابا همه را حتی مقدسات را زیر سئوال می‌برند تا شخصیت و سوایق خود را به نمایش گذارند.

 بــه هـمـیـن دلـیل اســت که می‌خواهند تلافی و جبران همه این صدمات را در بیاورند . به هر کس با هر جایگاهی تهمت می زنند تا کمی آرام شوند .

این قصه این روزهای یکی از نمایندگان ناکام شهرمان است که به جای پاسخگویی برای 4  سال ناکارآمدی خود و همقطارانش در بهارستان دهم با فرافکنی عجولانه ، انگشت اتهام را سوی نجیب‌ترین  یاوران انقلاب و اسلام اشاره رفته و با دلیل تراشی‌های مضحک سعی در فرار از واقعیت دارد .

 او که درانتخابات مجلس دهم با از میدان خارج شدن چند نامزد از گردونه رقابت ها به ناگاه با برجسته‌سازی خود آرای آنان را تجمیع و در کمال ناباوری و در شرایطی که در همه گمانه زنی های پیش از این ، در رده ای بالاتر از ششم قرار نداشت به عنوان نفر اول وارد پارلمان شد، اما خیلی زود به همه آنانی که زمینه حضورش را فراهم آوردند نیز پشت کرد و باقی ماجرا ....

اکنون انتخابات مجلس یازدهم هم پایان یافت و مردم نمایندگان خود را انتخاب کردند آن هم بر اساس تحقیقات و مطالعه‌ای که داشتند توانستند به افرادی اصلح به نظر خود برسند و نامشان را در تعرفه‌ی رای بنویسند ..

مردم با اکثریت آرا نمایندگان  خود را انتخاب می‌کنند و در این بین بسیاری از نامزدها نیز انتخاب نمی‌شوند چراکه صندلی بهارستان محدود است.

بعد از پایان شمارش آرا و اعلام نتایج، بسیاری از نامزدهای انتخاب نشده با پیام‌هایی به مردم و منتخبین تبریک گفتند . در حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه ، جویبار و سیمرغ اما  هستند یمانند این نماینده که به جای تبریک ، دیگران را مورد اتهام قرارمی‌دهند که باید نکاتی را به ایشان گوش زد کرد .‌.

آقای جامانده از مجلس ؛
 شما در ۴ سال مجلس دهم بعنوان وکیل مردم در خانه ملت بودید اما عملکرد بسیار ضعیف تان باعث شد تا مردم دیگر به شما اعتماد نکنند . ای کاش به جای بافتن آسمان و ریسمان و اتهام زنی به اصولگرایان، بسیجیان، پاسداران و روحانیون کمی به عملکردتان فکر می‌کردید.

آقای پر ادعا !
شما که اینگونه جسورانه بسیج را زیر سئوال می‌برید ! آیا کلام مقام معظم رهبری و مقتدای بسیجیان را نشنیده‌ای که فرمود : «انکار بسیج و بی احترامی به آن یا نابخردانه است یا خائنانه »
آیا کلام امام بزرگوار را درک نکرده‌ای که فرمود : « من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می خواهم تا با بسیجیانم محشورم گرداند »
تعجب آور است که ادعاهای شما با بیانیه کذایی‌تان که پس از شکست سنگین از مردم منتشر کرده‌اید و درآن بی محابا بر بسیج تاختید، همخوانی ندارد و برای هیچ انسان آزاده و دینداری قابل قبول نیست .

بدون تردید ، مردم با انتخاب‌شان ، نمره قبولی به شما ندادند ، شما مردود شده جوانانی هستید که بواسطه عملکرد ضعیف شما و همکارانتان در مجلس دهم از بیکاری رنج می برند .

 آقای حامی دولت ؛
 شما با سکوت‌تان در مجلس و حمایت از دولت یازدهم، که با ناکارآمدی ، مردم را از لحاظ معیشتی در فشار قرار داده است بزرگ‌ترین خیانت را کردید . باورکنید انتظار توجه دوباره مردم ، انتظار نابجایی بود که متاسفانه برخی اطرافیان‌تان صداقت لازم را نداشته و به شما واقعیت‌ها را نگفتند ضمن آنکه خودتان دارای چشم بودید و شعور..

آقای مردودی؛
شما شکست خورده عملکرد خودتان در مجلس دهم بودید و به خاطر همین عملکردتان بوده که مردم به شما اعتماد نکردند .

پس به دیگران اتهام نزنید، کاش شکست از رقبا را تحمل می‌کردید از سرنوشت افرادی که در تاریخ عملکرد شما را پیش گرفتند و اکنون حتی در تاریخ این دیار هم جایی برای آنها وجود ندارد ، عبرت می‌گرفتید .

ای کاش آنروزها که در مجلس سکوت می کردید ، فریاد می زدید و امروز که با بیانیه بازی های نابخردانه فریاد  می زنید « سکوت » کنید!. هیچ فکر کرده‌اید که با ندیدن واقعیت‌ها، چیزی تغییر نمی‌کند الا انصاف و قضاوت عادلانه که نزدش ما مغفول و غائب بزرگ است.
حیف که چنین نشد منصفانه و خردمندانه واقعیت‌ها ببینید و از رخدادها با رعایت اخلاق و تقوا، درس لازم را می‌آموختید!

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳